• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 20:21

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

африканските цихлиди

Започната от 2001, 06.04.2005 00:48

« назад - напред »

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

2001

Тук мненията на хора които отглеждат африкански цихлиди бъдат много полезни на тези, които тепърва започват.
Лично аз мисля че това са едни от най-красивите и интересни обитатели на аквариума !Ще се радвам ако и други са на моето мнение ....!

DSS

Според мен цихлидите са едни от най-красивите и най-умните обитатели на аквариума. :twisted: Всеки ден африканските цихлиди ме привличат повече и повече.
Супер са, но зависи от вида все пак, защото ими страшно много видове из африканските езера.  :wink:

Boby_

:lol:
Аз съм фен на "африканците" от много време и откатко съм из форумите, правя всичко възможно, за да ги популяризирам според силите си. Радвам се, че ставаме все повече и повече.  :wink:

STIKS

Boby каза:
ЦитатАз съм фен на "африканците" от много време и откатко съм из форумите, правя всичко възможно, за да ги популяризирам според силите си. Радвам се, че ставаме все повече и повече.
И го правиш успешно! :lol:
И аз се присъединявам.

2001

Цитат на: "DSS"Според мен цихлидите са едни от най-красивите и най-умните обитатели на аквариума. :twisted: Всеки ден африканските цихлиди ме привличат повече и повече.
Супер са, но зависи от вида все пак, защото ими страшно много видове из африканските езера.  :wink:
Препоръчвам ти да започнеш да ги отлеждаш !Няма да съжеляваш.А и има към кого да се обърнеш за свети !Няма да ти бъде спестено нищо, бъди сигурен !
:D

Boby_

Цитат на: "2001"
Цитат на: "DSS"Според мен цихлидите са едни от най-красивите и най-умните обитатели на аквариума. :twisted: Всеки ден африканските цихлиди ме привличат повече и повече.
Супер са, но зависи от вида все пак, защото ими страшно много видове из африканските езера.  :wink:
Препоръчвам ти да започнеш да ги отлеждаш !Няма да съжеляваш.А и има към кого да се обърнеш за свети !Няма да ти бъде спестено нищо, бъди сигурен !
:D

Вече ги отглежда момчето.  :wink: "Зарибихме" го на тема Малави още преди време.

2001

Това ме радва !!
Между другото как мога да публикувам тук една снимчица ...(ми попадна)..?
Само с адрес ли.. ?[/img]

Boby_

Цитат на: "2001"Това ме радва !!
Между другото как мога да публикувам тук една снимчица ...(ми попадна)..?
Само с адрес ли.. ?[/img]

Слагаш двата тага img и /img в квадратни скоби, а между тях - адресът на снимката.

2001

Ама това значи че трябва да съм я качил някъде преди това, така ли ?

Boby_

Цитат на: "2001"Ама това значи че трябва да съм я качил някъде преди това, така ли ?
Да, някъде трябва да е качена.

tishovsx

IN A REEF AQUARIUM, ONLY BAD THINGS HAPPEN QUICKLY

2001

Цитат на: "tishovsx"Ето тук съм го описал начина  :wink:

http://aquariumbg.com/forum/viewtopic.php?t=886
Благодаря за което !!
Ще пробвам !

2001

Цитат на: "Boby_"
Цитат на: "2001"Ама това значи че трябва да съм я качил някъде преди това, така ли ?
Да, някъде трябва да е качена.
Абе това малко ше ме затрудни ...ама ...!
Ще пробам !
:D
П.П.
Надявам се ло-скоро са загърбиме темата " кой какво и защо писал", и да напишем по нещо по-полезно !!!
:wink:

Boby_

Цитат на: "2001"
Цитат на: "Boby_"
Цитат на: "2001"Ама това значи че трябва да съм я качил някъде преди това, така ли ?
Да, някъде трябва да е качена.
Абе това малко ше ме затрудни ...ама ...!
Ще пробам !
:D
П.П.
Надявам се ло-скоро са загърбиме темата " кой какво и защо писал", и да напишем по нещо по-полезно !!!
:wink:

Снимките можеш да ми ги пуснеш на Boby_@gbg.bg - ще ги кача на дата.бг и ще ти дам линкове, ако искаш.

2001

ОК ! Ама първо ще трябва да ги "нарежа", че са големи.
Ти между зругото какви риби гледаш ?
Като видове де !

Similar topics (5)

33567

Публикации: 2
Прегледи: 4328

5019

Публикации: 2
Прегледи: 5989

54755

Публикации: 63
Прегледи: 20584

4720

Публикации: 15
Прегледи: 8970

52020

Започната от metcheto


Публикации: 5
Прегледи: 4313