• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
08.05.2024 05:04

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

ПОМОЩ

Започната от denis_ivanov1, 23.01.2015 21:33

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

denis_ivanov1

Имам проблем със една от златните ми рибки. Симптома е единствено, че плуването е затруднено и рибката не може да се придвижи без усилия до дъното. Сякаш нещо я дърпа нагоре и от време на време се преобръща и пак продължава да си плува. Не разбирам изобщо от болестите, но мисля че е проблем със плавателния мехур. Няма никакви външни признаци, ако трябва ще направя снимка но на рибката й няма нищо... Моля ви помогнете!

denis_ivanov1

Имам проблем със една от златните ми рибки. Симптома е единствено, че плуването е затруднено и рибката не може да се придвижи без усилия до дъното. Сякаш нещо я дърпа нагоре и от време на време се преобръща и пак продължава да си плува. Не разбирам изобщо от болестите, но мисля че е проблем със плавателния мехур. Няма никакви външни признаци, ако трябва ще направя снимка но на рибката й няма нищо... Моля ви помогнете!

Caxapa

В коя от темите които си пуснал из цялото нет пространство да отговорим? Напълнил си форумите с едно и също питане в по няколко теми. Тук също. Та рибата в езерце ли е или е в аквариум ? Освен това има една бланка която се попълва  за да може да се даде адекватна преценка какво й има на рибата.

xoxi

Ти сам си си отговорил на въпроса,това е от плавателния мехур често се случва при златните за съжаление не се оправя.По някога се получава и от сухата храна понеже са много лакоми и лапат бързо от храната се образувзт газове и се получава същия ефект.

denis_ivanov1

Значи няма шанс за оцеляване така ли?  :'(

Caxapa

Слях темите. Достатъча е само една с това запитване.

Similar topics (5)

42021

Публикации: 7
Прегледи: 3730

14208

Публикации: 10
Прегледи: 5618

40358

Публикации: 4
Прегледи: 3175

10851

Публикации: 3
Прегледи: 2548

7540

Публикации: 7
Прегледи: 5659