• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.04.2024 21:38

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Среща на ф&#

Започната от веско, 30.08.2004 10:32

« назад - напред »

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

веско

От доста време ми се върти тази идея в главата.Аз съм сравнително нов в това общество,но страшно ми се иска да се съберем и да се запознаем :lol: Тъй като по-голяма част от вас са от София предлагам (ако се съгласите разбирасе)срещата да стане в столицата.Ако пък желаете на драго сърце ще ви приема в Севлиево изцяло на мои разноски.Надявам се да излезе нещо от тази идея :lol:

VassetZ

бива си я идеята...май по-евтино ще ти излезе обаче , ако дойдеш. :D  :D  :D

Boby_

:lol: Идеята е добра. Някой уикенд може би?

веско

Възможно е някоя събота.Среща на пазара и от там някъде си(ако срещата е в София) :lol:

sho

хмм стига д ане съм на рсабота и аз съм за:)
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fsho-services2.hit.bg%2F81145289603.png&hash=b42dc24e05e44d4204fa084b00e78775791436e1

Raven

аз също заявявам участие,предлагам някоя събота да се видим на пазара и после може да отидем някъде на по биричка :D аз и без това ходя там всяка събота когато ми е възможно.,само ако може да не е тая защото заминавам на моренце :D  :D  :D -по добре пет дена през септември отколкото догодина.
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

VassetZ

Да де, ама нека не е въпроса за "някоя събота", а за "коя събота". Нека фиксираме дата, примерно след няколко седмици, и нека всеки да си е уредил деня за свободен. Примерно? :D

Raven

нека се обадят повече хора и ще го решим.може и някой бартер да завъртим- аз например имам два дискуса които с кеф бих заменил за някое хубаво растение :D
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

N.Nobs

Като гледам аз маи съм най-прясно регистрирания от вас така че простете за нахалството.Идеята е чудесна и ако се осъществи се надявам да стане началото на нешто трайно.само да не прекалиме че няма да имаме теми за форума и,о ужас...СКУКА.
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

niky

Ами аз лично познавам трима от този форум. Но имам желание да се запозная и с другите. :lol:

За Севлиево...той сина отдавна ме дрънка да го водя на мотокрос. :lol:
Но едва ли ще се навият много хора. Ако искате на пазара в събота.
След 2,3 седмици, когато всички са вече на работа (уви).

Колкото до това дали ще ни свършат темите - мисля, че няма изобщо такава опастност :D

aqua

Това си е една добра идея за този форум  :lol:  (смях в залата).
Какво ще пишете за идеята - сбирка последната събота на септември, на съботния пазар. За разпознаване всеки да носи пакет тубифекс в лявата ръка :lol: .
Вероятно всички вече ще са по местата си  :) .

VassetZ

Цитат на: "aqua"Това си е една добра идея за този форум  :lol:  (смях в залата).
Какво ще пишете за идеята - сбирка последната събота на септември, на съботния пазар. За разпознаване всеки да носи пакет тубифекс в лявата ръка :lol: .
Вероятно всички вече ще са по местата си  :) .
Да дам 50 стотинки на вятъра за тая гадост... :D
споко , шегувам се...но тубифекса си е гадост де!

веско

Ако не ме лъже календара последната събота на септември е 25ти.Аз съм навит като свинска опашка :lol: Колкото до разпознаването все ще го уредим някак :D

niky

Ами да вземете да пратите по една снимка на администратора, че и без това ще трябват за сайта на клуба (който ще стане на форума :lol: )

Boby_

Цитат на: "Niky"Ами да вземете да пратите по една снимка на администратора, че и без това ще трябват за сайта на клуба (който ще стане на форума :lol: )

Стига бе, Ники, няма да плаша хората отсега!  :lol: