• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
24.06.2026 11:43

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми

въпрос за ватове

Започната от danodanev, 20.01.2015 00:25

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

danodanev

аквариума ми е 110 л имам 2 пури pro glo по 30 вата което прави 60 вата  което прави 0.6 вата на литър това добре ли е или зле

petq3515

Зависи от растенията. Ако решиш да правиш полянки от вида на хемантиуса ще ти трябва по силна светлина. Но за непретенциозните растения няма да имаш проблем. Има доста материал във форума за осветлението.Но най-добре е като се спреш на растение което искаш до гледаш да прочетеш изискванията за него.
Никой не проумява какво притежава, докато не усети болката от загубата му.

danodanev


Similar topics (5)

45037

Публикации: 1
Прегледи: 3551

56883

Публикации: 12
Прегледи: 5738

3733

Публикации: 41
Прегледи: 27223

519

Започната от Anonymous


Публикации: 24
Прегледи: 16366