F54T5/830/HO 46" 54W T5HO
Започната от Живко, 04.05.2006 16:30
« назад - напред »
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Живко
T5HO
F54T5/830/HO, 46"116см,  54W
последните три лампи.
54W T5 High Output 6500K Fluorescent Bulb
Brand   Philips, GE or Sylvania
Manufacturer Item#    F54W/T5/865/40
Watts   54
Bulb Shape   T5
Base   Miniature BiPin
Initial Lumens   5,000
Mean Lumens   4,700
Average Raged Life   20,000
CRI   85
Kelvin Temp.   6500°K (Cool)
Length   48" (Nominal Length 45.2")
Case Quantity    40
-------------------------------------------------------------------------------------
54W T5 High Output 3000K Fluorescent Bulb
Brand   Philips or Sylvania
Manufacturer Item#    F54T5/830/HO
Watts   54
Bulb Shape    T5
Base   Miniature BiPin
Initial Lumens   5,000
CRI   85
Life Hours    20,000
Kelvin Temp.   3000°K (Warm)
Length   48" (Nominal Length 46")
Case Quantity    40
сериозна дължина на живот.
добро светлоотдаване. 70-90 лумена на ват.
до колкото разбрах от каталозите работят оптимално на 36С'.
какво мислите?
има ли ги в БГ.
цена?
Никой не се е родил научен.
77
т5 965 ги има в софия ,цена ... ако те интерисува ще ти кажа кой да питаш :wink:
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs29.postimg.org%2Faeehc6buv%2FDSC_1686_copy.jpg&hash=9bc922c588fba1c702ad9ed785674aa0520d3910