• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 20:41

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Цена на рефлектро на Тони Гомез

Започната от tsanin_e, 04.01.2013 17:03

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

tsanin_e

Здравейте правя си сега капак за аквариума и до колкото четох и разбрах, препоръчително  е рефлектора да бъде по схемата на Тони Гомез . Аз намерих един познат който ми каза, че може да го изработи от огледална нераждавейка . Та питането ми е за 90 см  рефлектор от ламарина  с дебелина 0,5 - 0,6 мм  заслужава  ли си цена от 24 лв . ? Знаете ли някои друг който може да ми ги направи за по-малко пари? https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi50.tinypic.com%2F34dk8dx.jpg&hash=16dbfdbebceaa3c16f5538e39e973491e6de7957

Penta

Аз си купих 90 см. рефлектори от супер огледална, неръждаема и т.н.т ламарина за 7 лв. . Вярно формата не е толкова сложна като тази която желаеш ти, но да кажем  двойно ми се струва нормалната цена т.е. около 14лв.

tsanin_e

моят човек ми обесни че цената зависи от бороя на огъвките . А тук са 9 на брой и заради това цената скача, незнам твоят с колко огъвки е ...? 

Nikiengi

Ако човека спази размерите цената си е добра, все пак говорим за доста сложна форма.  :-)

Penta

Цитат на: tsanin_e - 06.01.2013 12:21
моят човек ми обесни че цената зависи от бороя на огъвките . А тук са 9 на брой и заради това цената скача, незнам твоят с колко огъвки е ...? 

Моя е с 4 прегъвки, но щом са ти обяснили че така се формира цената... ок.

tsanin_e

И аз мисля, че е нормално. Ще поръчам следващата седмица за мен ако някой друг иска може да пише, предполагам че ще ни излзе по евтино ако събера повече бройки.

Nikiengi


tsanin_e


Nikiengi

А как си намислил да се монтира на пурата и това ще го има или ще си го правиш ти?

tsanin_e

Не няма да го има ще си го правя сам. Ще направя рефлектора по къс от разстоянието между 2 те фасунки. Рефлектора се захваща отделно от крушката.

Similar topics (2)

4304

Публикации: 15
Прегледи: 9258

3380

Публикации: 21
Прегледи: 14687