• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
26.04.2024 10:55

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

със какви растения мога да заменя тези изкуствени

Започната от Nikee19, 06.05.2013 18:58

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Nikee19

искам да махна тези
изкуствени растения и да се взема истински който да приличат на тези и да не изискват Co2 ако може да ми препоръчате нш също и ако може да ми препоръчате и някакво растение което да плува на повърхността


Nikee19

 *YAHOO* много благодаря ще ги разгледам и ще видя какво има по - магазините да си взема  *thanks

Aqualover

Пистията е плаващо и доста хора по форумите я подаряват-прави хубава сянка от корените и... :-D
Guppy, C. pygmaeus, C. sterbai, Colisa lalia. Какво друго му трябва на човек...:)

hunter

Ще си позволя да изкажа мое мнение, аз тези плаващи растения хич не ги харесвам. Нали все пак растенията които са във грунда им е нужна светлина. Тези плаващите като ги засенчат и според мен не е правилно. Може би ако от долу се гледат мъхове и корени може и да стане и да се гони някаква красота и цел. Но ако имаш хубави растения във грунда не си струва да ти плуват чадъри на повърхността и да правят сянка. Това е личното ми мнение все пак всеки си има вкус и може да си слага каквото пожелае  :-) А и във интерес на истината се оказа че телефона ми прави много добри снимки и доста изчистени във близък план. Ама кой да си играе с настройките де  :-| Сега малко ме е яд, че не се заиграх тогава за да снимам белия налеп ама вече е късно.

Similar topics (5)

6568

Публикации: 3
Прегледи: 3515

27270

Публикации: 14
Прегледи: 10389

5912

Публикации: 17
Прегледи: 9351

2195

Публикации: 12
Прегледи: 7025

57288

Публикации: 9
Прегледи: 3911