• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
17.04.2024 00:09

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Какво е това растение? Всички питанки - тук! II част

Започната от NO CARRIER, 08.12.2012 22:21

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

petko

Колегата ,ако каже колко е голямо(диаметъра),ще стане ясно кое е. :coffee:

maiorazzz

Цитат на: petko - 29.05.2013 07:19
Колегата ,ако каже колко е голямо(диаметъра),ще стане ясно кое е. :coffee:
Диаметъра е над 10см.

Marto99_mz


saxon


evgeni200


saxon


serdarov

Появи се в един от палудариумите ми, ей това жълтичкото увивно в средата. Не е аквариумно разбира се но ми се струва нещо много познато и не мога да се сетя от къде. Ако някой знае да помага.

maiorazzz

Това съм го виждал да се овива около здравеца,някакъв паразит мисля че е

nikan

Прилича ми на Кускута- паразитен плевел


dok70

Често срещано по културните растения, ако се размотае внимателно докато е младо, няма проблем! Не е нужно чак да унищожаваме растения.
Луд умора няма...
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi51.tinypic.com%2F15qq15l.jpg&hash=b07c9eabfccaf48f94e226948629f70537bc2352
300 оки миш-маш

изгубеният рай

Това чудо е много упорито!Уж го махам и след известно време то пак се появава на същото растение, без да има корен...ей така все едно излиза от растението приемник.
END!!!

serdarov

Благодаря на всички който отговориха-nikan *DRINK*, сега си спомних къде съм го виждал. И така... след като се борих с акари, гъбички, никакъв гол охлюв от непознат още за науката вид, сега пък си имам и това- кукувича прежда. Дето се вика- да ми е честито. Поне живота няма да ми е скучен.
За сега го премахнах горе долу от растенията и ще наблюдавам този участък от оранжерията, дано не го изпусна да се разрасне и на други места.

wwladoo

Точно по народному си му казват ,,кукувича прежда,, и направо задушава растенията,така ги увива,помня го от едно време в градината на баба ми :-)
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

iivs


Similar topics (5)

9167

Публикации: 15
Прегледи: 5385

1351

Започната от tishovsx


Публикации: 13
Прегледи: 5670

49164

Публикации: 6
Прегледи: 2855

13612

Започната от zmeq


Публикации: 3
Прегледи: 3236

44186

Публикации: 4
Прегледи: 2331