• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.06.2026 01:49

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми

Какви растения да сложа?

Започната от elderonth, 20.02.2008 00:28

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

elderonth

Здравейте,преди 3 дена рестартирах големия си аквариум-470л.Сега съм решил да гледам в него по големки риби.Мисля да пусна 2 кларии,2 ксенодонта,5-6 анциструса,2 гибицепса,7-8 малабарско данио.Това е за момента.Мисля да сложа твърдолистни растения.Идеята ми е да сложа 1-2 стръка ехинодориус,1-2 стръка амазонка,1-2 стръка гигантска криптокорина.Удачно ли е ?

Similar topics (5)

6549

Публикации: 23
Прегледи: 17998

21211

Започната от stenli


Публикации: 5
Прегледи: 8642

50522

Публикации: 4
Прегледи: 7022

47387

Публикации: 21
Прегледи: 36463

16169

Публикации: 6
Прегледи: 6985