• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.06.2026 06:02

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми

Защо рибките ми ядат растенията?

Започната от gosho74, 03.09.2006 16:09

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

gosho74

Здравейте, от скоро гледам рибки и нямам опит.
Проблема ми е че рибките ми започнаха да късат листата на растенията , да гризат кора им и т.н. Имам основно Гупита и Хелери ,две Молинезии и две Сомчета.Уж ги храня достатъчно, давам им и растителна храна. Къде може да е проблема ? Благодаря предварително.

Similar topics (5)

24309

Публикации: 9
Прегледи: 10520

3405

Публикации: 12
Прегледи: 11928

11486

Публикации: 13
Прегледи: 8696

59418

Публикации: 22
Прегледи: 25929

1918

Публикации: 14
Прегледи: 11314