• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.06.2026 05:40

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми

Защо рибките ми ядат растенията?

Започната от gosho74, 03.09.2006 16:09

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

gosho74

Здравейте, от скоро гледам рибки и нямам опит.
Проблема ми е че рибките ми започнаха да късат листата на растенията , да гризат кора им и т.н. Имам основно Гупита и Хелери ,две Молинезии и две Сомчета.Уж ги храня достатъчно, давам им и растителна храна. Къде може да е проблема ? Благодаря предварително.

Similar topics (5)

6234

Публикации: 0
Прегледи: 7624

49440

Публикации: 2
Прегледи: 5133

29849

Публикации: 10
Прегледи: 13937

25803

Публикации: 11
Прегледи: 12094

15368

Публикации: 1
Прегледи: 7268