• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
06.05.2024 11:46

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

За торовете на Евгени Младенов

Започната от zambo, 27.02.2010 14:48

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

zambo

Цитат на: ata_nas - 12.03.2010 09:58
Торовете, които предлагаше Евгени Младенов са добри!
Ползвал съм ги в комбинация и не мога да се оплача.
Въпросът е дали към момента Евгени предлага цялата гама?
Не я предлага . Говорих с него и той ми го каза .
Анатоли
175л. Rainbow Fish
56 л. Red Cherry + Cambarellus montezumae 
42 л. Cambarellus montezumae

gecatax

Моята забележка е само че има малко повече желязо и ако малко сгрешиш дозата и нишките те почват.Иначе е добър.Може би трябва да се ползва с УВ лампа която да компенсира повечето желязо но...
Поздрави!  *DRINK*

-250л.

Ilianidis

Поради какво реши,че не е балансиран и нещо му липсва?Убеди ме ,за да не си помисля пак нещо друго.Моя препоръка,за да си уважаван търговец,уважавай и колегите си.Като си спомня миналото на форума,торовете на Евгени са дискутирани многократно с положителните резултати.И отделно от това натрапване за употреба на торове,ползва ли се цо2 имаме перфектен  тор,какъвто и да е той.Няма ли цо2 няма резултати.С цо2 и без торове може да сме доволни.Като се ровнем в органичната химия основния елемент в структурата на химическите съединения  е въглерода.Останалите елементи са само свързани единични звена или катализатори на процеси,та дори вода без торове има почти всички елементи достатъчни да свършат работа.

raiko

Много пъти съм бил в пряка конкуренция с колеги от моя бранш, но никога не съм си позволявал да ги атакувам така директно, както в случая прави phoenix9040. Не съм адвокат на Евгени Младенов и изобщо не ме интересуват торовете му, но все пак трябва да има някаква бизнес етика, която е добре да се спазва! Нека потребителите да преценят сами кой продукт на пазара е по-добър и да направят своя избор!

phoenix9040

Съжелявам ,но не смятам че го атакувам. Казвам мнение ,което е много преди да предлагам каквото и да било. Не виждам нищо не етично в моя коментар. Аз също съм на мнение потребителя да решава сам за себе си.
1.14. Забранява се рекламирането на търговски сайтове във форума на aquariumbg.com! Спонсорите имат собствени раздели за тази цел.

raiko

Цитат на: phoenix9040 - 09.04.2010 01:33
Съжелявам ,но не смятам че го атакувам. Казвам мнение ,което е много преди да предлагам каквото и да било. Не виждам нищо не етично в моя коментар. Аз също съм на мнение потребителя да решава сам за себе си.
Мнението си го изказваш(или повтаряш) в момент в който предлагаш на пазара свой конкурентен продукт и това ,ако не е неетично според теб!!!...... Жив и здрав да си! .... Успех в бизнеса ти пожелавам! :-) 

phoenix9040

Ок както и да е, може и да си прав затова си махнах коментарите. Все пак не смятам ,че съм нападал когото и да било. Всичко което писах е обосновано.
1.14. Забранява се рекламирането на търговски сайтове във форума на aquariumbg.com! Спонсорите имат собствени раздели за тази цел.

Similar topics (3)

54060

Публикации: 9
Прегледи: 5731

21036

Публикации: 3
Прегледи: 3975

2006

Публикации: 8
Прегледи: 5996