• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 16:43

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Тор от калифорнийски червей.

Започната от kuvert, 12.02.2014 08:21

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

cardin

Цитат на: cardin - 12.02.2014 15:52
Аз съм купувал от Практикер-в частта дето продават цветята.
Опаа, нещо се обърках. От Бриколаж съм купувал, не от Практикер. :duvar: Вече станаха много тези хипермаркети и взех да ги обърквам.

crazzzy

За мой късмет в Бриколаж вече не се продавал, не го били зареждали вече, някой да знае случайно къде в София или Перник мога да си взема?

maior

Колега поръчай си от градински център Стрелиция имат онлайн магази а мисля че имаха и магазин на Красно Село на пазара но като им влезеш в сайта там има адрес и телефон и торта им е хубава на Биоцвет е.
http://www.strelitzia-bg.com/

yavor_dz

Извинявам се на колегата, че пиша в темата, но в Бургас не мога да намеря въпросната тор - ако някой може да помогне  с информация откъде мога да си купя :-).
Онлайн не искам да поръчвам, защото искам малко количество.

hunter

Цитат на: yavor_dz - 16.02.2014 12:37
Извинявам се на колегата, че пиша в темата, но в Бургас не мога да намеря въпросната тор - ако някой може да помогне  с информация откъде мога да си купя :-).
Онлайн не искам да поръчвам, защото искам малко количество.
:karamse: Ела ще ти дам, как така не можеш да намериш? Аз от агроаптеката до нас си купих една торбичка. И още ми стои количество след като сложих в аквариума. Не мога да ти кажа със сигурност каква е. Но аз от нея ползвам, сложих преди година в аквариума и нямам проблем. Ако искаш ще ти дам кажи какво количество ти трябва за да видя дали ще имам толкова :-)

yavor_dz

Търсих в Практикер и Баумакс. До нас нас има агроаптека и там ще проверя.  *DRINK* hunter.

hunter

Цитат на: yavor_dz - 16.02.2014 15:00
Търсих в Практикер и Баумакс. До нас нас има агроаптека и там ще проверя.  *DRINK* hunter.
Ако не намериш ми пиши да ти дам малко  *DRINK*

cardin

Вчера в Lidl (в София-Слатина) видях че има биотор.
Мисля че е такъв http://ecobiovet.com/biotor , но не съм много сигурен дали е точно този, картинката с червея поне беше същата.
Така че търсещите могат да проверят в Лидл преди да е свършил.

bunzip2

Здравейте колеги,
тези дни си поръчах биотор от Ecofarm Iliev. Човека е свестен и продукцията му е хубава и 100% чиста.
Ако искате, давам ви телефона на човека - 0879999327.
Изпраща с куриер. 2 лв. ми струваше разфасовката от 3 литра.
Който не може да си намери, ако има желание може да се обърне към този човек!

Надявам се, че съм помогнал :)

LekoBaceLeko

Извинявам се за офтопика но от известно време търся такъв тор някъде из Търново и така и не намирам :(
Днес в практикер видях една торба ,т.е. следната торба
http://www.biogarden.bg/Toropochvena-Smes
става дума за тази от 5л.
Интересува ме става ли за аквариуми защото нещо не ми вдъхва доверие

Penta

На опаковката пише "Не съдържа химически или оборски торове" значи става.

crazzzy

Колега пробвай в Лидъл

bunzip2

Цитат на: LekoBaceLeko - 27.05.2014 18:52
Извинявам се за офтопика но от известно време търся такъв тор някъде из Търново и така и не намирам :(
Днес в практикер видях една торба ,т.е. следната торба
http://www.biogarden.bg/Toropochvena-Smes
става дума за тази от 5л.
Интересува ме става ли за аквариуми защото нещо не ми вдъхва доверие

Колега, преди твоя пост съм пуснал инфо от къде си намерих тор от калифорнийски червей, 100% химически чист и подходящ за тая работа. Човека работи с еконт. Ако искаш му се обади, ще ти свърши чудесна работа.

Penta

Добре де, колегата е намерил тор който е идеален за целта. Защо му давате още съвети откъде да си намери? :)

petko

Цитат на: Penta - 29.05.2014 11:20
Добре де, колегата е намерил тор който е идеален за целта. Защо му давате още съвети откъде да си намери? :)

Защото се чете между редовете. :-)

Similar topics (5)

45738

Публикации: 4
Прегледи: 5357

29342

Публикации: 9
Прегледи: 7127

3299

Публикации: 55
Прегледи: 24636

2053

Започната от penchod


Публикации: 22
Прегледи: 12553