• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 11:34

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Тест на нано аквариум - предложение към човек от форума

Започната от tonino, 06.02.2016 13:16

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ZIRO

Браво tonino, приветствам те за желанието и идеята да развиваш хобито с този "експеримент" *THUMBS UP*.
Блога ти е супер и много полезен! Аз още повече се кефа, че експеримента ще е с нано аквариум(и), защото повечето които пишат тук и споделят знания са с аквариуми от 200-300л и нагоре.
Ще следя с интерес събитията около темата!
Успех!
*DRINK*

petko1980

Нека се понауча пак и едно нано ще си вземем за дъщерята(това е за пред жената) *JOKINGLY*.
Тъкмо сега правих тръбите та не се знае други ден къде ще е влагата.Дано да не е по земята,4е като знам какъв съм майстор! *ROFL*
Още един път  успех !

tonino


krasigogo

Включи ме и мен в желаещите да участват в експеримента. Разстоянието помежду ни не е малко, но мерака си е мерак. Принципно не съм от страстно пишещите, повече чета и прилагам необходимото, за ползу роду обаче ще наточа молива. До момента с морски не съм се занимавал, за мен това е висшият пилотаж на акваристиката. Ако мога да стартирам първоначално с подобно устройство в областта ще е много добре. Не е проблем и да финансирам съоръжението, макар и на порции.
Три пъти режа и все късо ....

karadaliev

Доста добра идея е това, и се изкушавам да се кандидатирам, но честно казано не знам доколко ще съм в града (а и в страната) тази година. Все пак да си кажа, че с удоволствие ще следя развитието в блога - надявам се и на добри снимки :).

Similar topics (5)

36266

Публикации: 36
Прегледи: 13909

42646

Публикации: 13
Прегледи: 6384

46158

Публикации: 8
Прегледи: 7846

30041

Публикации: 0
Прегледи: 4498