• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
29.03.2024 04:10

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Проект за Мурена

Започната от toshex1918, 27.12.2016 03:52

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

toshex1918

Здравейте,
последните 2-3 дни(знам че е нищо) четох доста работи за соленоводни аквариуми, но колкото повече чета толкова повече се обърквам за това реших да направя тази тема за да попитам, и който не му се занимава като види, колко кратки и общи са малкото ми въпроси или да подмине или поне моля да ми даде кординати на фирма, която би била готова да ми изготви целия проект, но разбира се ако на някой му се занимава да ми отдели "време" ще му бъда безкрайно благодарен, че е направил живота на тази животинка перфектен..

Така искам да създам идеалната среда за една красива жълта мурена, но не съм квалифициран дори и малко за да започна сам.. Затова ако на някой който му се занимава да ми отдели време и знае всичко точко как трябва да се постигне, го моля да ми каже изчерпателно.. парите нямат значение щом се отнася за тази муренка, но просто ми трябва на готово цялата информация, от аквариума какъв да бъде до всичко което трябва да се направи за да мога да пусна вътре създанието и да му е перфектно!

Пак казвам ако някой има координати на фирма, която би се справила с тази задача моля да ми ги пусне. Благодаря ви много, знам че ще отнеса доста ругатни заради тази тема, но просто имам желанието и средствата да я гледам, и не искам да се мъчи там където е сега, затова искам всичко наготово и бързо! Благодаря предварително отново..

beonedge

за това ли става въпрос
http://www.saltcorner.com/AquariumLibrary/browsespecies.php?CritterID=924
ако да , обърни внимание на " Size: 72 inches (180 cm)"
I just finished cycling my tank and everything checks out fine
tmp 80F/nitrate 0/amonia 0/nitrite 0
took a month too.
Is it safe to add the salt now?

vanko77777

Колега сигурен съм че горе при банерите който и да попиташ би ти помогнал
Това е нечовешко! - викаха канибалите, четейки вегетарианско меню.


20l.-Скаридарник
40 l., 207 l., 462 l.
462l.-Астронотуси, 7 бр. Myletes rubripinnis (Сребърен долар) и сом Птеригоплихт гибицепс

magnit

Бих само вметнал, че не може да се гарантира перфектен живот на което и да е създание. Могат да се създадат оптимални жизнени условия и да се полагат подобаващи грижи, което да удължи доста живота му в плен.
Иначе ти желая успех с проекта, който звучи оригинално. Ще следим с интерес *DRINK*.
Човек, който често повишава тон си понижава авторитета!

Similar topics (4)

43908

Публикации: 79
Прегледи: 39740

55689

Публикации: 40
Прегледи: 25690

20409

Публикации: 1
Прегледи: 4548

53291

Публикации: 17
Прегледи: 10398