• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 10:26

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Похвали се! Клипчета на моят морски аквариум!

Започната от mc_dani, 08.10.2009 15:08

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

vasso

Много е красиво. Само на тази риба хирург не и ли идва малък съдът?

kamos

Аквариумистика - увлечение, которое полностью можно охарактеризовать как обучение на собственных ошибках. Даже если матёрый аквариумист будет предостерегать от возможных ошибок и нежелательных действий, мало кому удаётся их полностью избежать...

Ilianidis


rakim

Много е хубав,допада ми доста.Защо е това брутално течение? :-)
540л Южна Америка

kamos

Пясъка и камъните са доста и затова сложих допълнителната помпа  :-)
Аквариумистика - увлечение, которое полностью можно охарактеризовать как обучение на собственных ошибках. Даже если матёрый аквариумист будет предостерегать от возможных ошибок и нежелательных действий, мало кому удаётся их полностью избежать...

torsade

Красиво се е получило! И изглежда много естествено.
Охлювът не ни е враг!

tishovsx

Айде и аз да не остана назад, набарах една чикиджийска камера. :-D

IN A REEF AQUARIUM, ONLY BAD THINGS HAPPEN QUICKLY

N.Nobs

Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

kamenov

И аз това щях да питам, не може ли да се снима, когато си пуснал нормално осветление ?

marrio31

просто камерката е объркала баланса на бялото,иначе аквариума бива :-) скоро мисля и моя да снимам *DRINK*

kamos

Аквариумистика - увлечение, которое полностью можно охарактеризовать как обучение на собственных ошибках. Даже если матёрый аквариумист будет предостерегать от возможных ошибок и нежелательных действий, мало кому удаётся их полностью избежать...

kamenov

Актиник осветлението ги бърка яко...
Почти на 100% съм сигурен, че тук е снимано само на актиник или поне на над 70% актиник.

tishovsx

Синьото бърка баланса на бялото и не мога да го коригирам, дори само една лампа и тая чикиджийска камера се збърква, това е цялата работа. А в менюто нямаше корекция за баланс на бялото.
IN A REEF AQUARIUM, ONLY BAD THINGS HAPPEN QUICKLY

kamenov

Интересно к'ва е тая камера :)
Аз на фотоапарата имам опция за баланс на бялото при снимане на клип.

Letniq

Почти всяка камера си има разни готови настройки за дневно, облачно, на закрито и разни други такива, но те не вършат работа. За да направиш правилен White Balance трябва да включиш на ръчна настройка и да снимаш да кажем плясъка, който трябва да е бял. Така камерата ще си оправи баланса. При фотоапаратите е така, но при видео камерите не съм сигурен дали става точно по този начин, но едва ли ще е много по различно :)
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi44.tinypic.com%2F2ef81nt.jpg&hash=6d76663768d5b373c656281a5610d1ce67cb3b5f

Similar topics (5)

38207

Публикации: 12
Прегледи: 7318

46822

Започната от aquawolf


Публикации: 9
Прегледи: 4910

41619

Публикации: 7
Прегледи: 3606

42892

Публикации: 27
Прегледи: 9707

12669

Публикации: 18
Прегледи: 12988