• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 22:24

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Похвали се! Клипчета на моят морски аквариум!

Започната от mc_dani, 08.10.2009 15:08

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Coral Master

Камене, аквариумът ти е страхотен, казах ти го още като бях у вас. Но ми се струва, че вече почваш да се уливаш с бройката на SPS-ите. Аквариумът ти е нов и може би още не си го представяш, но след някой месец (година?) или ще правиш доста по-голям дисплей или ще депортираш корали. Като порастнат още малко и ще разбереш какво имам предвид.
Така де, всеки може Ах... и WOW..., но аз винаги съм смятал, че само истинските приятели не си спестяват критиките, затова като ти намерих един кусур и ти го казвам. Ама както се казва, това да ти е проблема ...

Великолепен аквариум, но на живо е далеч по-внушителен, разбира се!  *BRAVO* *privet*
80л с LPS корали и 2 риби-старт. 08-2009;
Дисплей 600 л с SPS и LPS корали и 14 риби-старт. 09-2009, 120 кг живи камъни;, съмп 150 л, скимер TurboFlotor 1000, нитратредуктор NR1000, автом. kalkwasser бъркачка, AT-Control; Калц.реактор AquaMedic KR1000, LED 35 бр. 10W засега, течение 20000 л/час

камен чочев

Разбира се, че си прав.  :-)  И критиките ти са съвсем на място.
Но когато беше в къщи коментирахме, че в никакъв случай няма да останат всичките. Със сигурност ще има редукция. Просто трябва време да се оцветят в истинските си цветове, за да мога да си избера тези, които ще останат. Някои и се повтарят. Целта до тук ми беше точно това - да им създам условия да се покажат в истинският си вид и мисля, че я постигнах. От тук натам ще се опитам естетически да го подредя, съобразявайки се и с нуждите им за растеж, като със сигурност ще има и нови попълнения.

Similar topics (5)

38207

Публикации: 12
Прегледи: 7322

46822

Започната от aquawolf


Публикации: 9
Прегледи: 4913

41619

Публикации: 7
Прегледи: 3612

42892

Публикации: 27
Прегледи: 9708

12669

Публикации: 18
Прегледи: 12992