• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 13:05

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Питане за 500 литрова система

Започната от борислав, 04.10.2017 09:10

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

борислав

Здравейте подариха ми един 500 литров аквариум който има теч в задния долен край Въпроса ми е дали ще успея да го залепя само от вътрешната страна или ще се наложи да го разлепя и лепя на ново Чудя се ако му сложа разпънки по ъглите дали няма да го излъжа В съмпа има една система за охлаждане на водата на делтек  https://youtu.be/8wrj73fzIsU?t=16 която обаче заема много място в съмпа Имам климатик който ще ми охлажда водата и се чудя дали да не разкарам тази система 
По късно ще кача снимки на системата

борислав

Реших че най правилния начин е да го разлепя и залепя наново На една от помпите и няма управлението и захранването тя е 68вата Имам друга помпа която е 50 вата и като я свържа към нейното управление си развърта но ме е страх да не изгоря захранването Та питането ми е ако намеря само захранване без управление дали ще завърти помпата
  И как да разбера кое е плюса и кое е минуса на буксата

pl86

За помпата може да купиш само контролера: линк аз така сменях моя на скимера (пак с jebao помпа)

Ако искаш да я ползваш без контролер .. .сигирно може, ама трябва някой който разбира да каже.  *dontknow*
https://s8.postimg.org/ctn5jythh/facebook.png Соленоводни аквариуми България

640L - reef
15L  - pico reef

борислав

На другата помпа която я имам контролера е същия но захранването и е 50w и се притеснявам дали няма да  изгоря управлението или захранването Но може и да отпадне и тази помпа понеже аквариума имаше две преливни колони Сега мисля да оставя само една Тази колона която ще я махам са я използвали само за да може въпросната помпа да засмуква вода от аквариума и после да я връща за да създава течение

Similar topics (5)

31041

Публикации: 11
Прегледи: 6246

50538

Публикации: 3
Прегледи: 2948

22170

Публикации: 31
Прегледи: 18892

48185

Публикации: 19
Прегледи: 6689

43908

Публикации: 79
Прегледи: 39729