• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
05.05.2024 23:00

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Растителния на tsvety

Започната от tsvety, 07.10.2007 23:00

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

nina

 *BRAVO* Много добре се е получило Цвете, аз харесвам червеното в аквариума и тази алтернантера като се развие, ще стане идеално. С нетърпение ще очаквам да публикуваш снимки и на новия аквариум, имаш усет за красиво, вярвам, че и там ще има какво да се види  *DRINK*

DJBamby

В много отношения работата на критика е лесна. Не рискуваме почти нищо и все пак стоим по-високо от онези, които подлагат своята работа и самите себе си на нашата оценка. Разгръщаме таланта си в негативна критика, която е забавна за писане и четене. Но горчивата истина, която ние критиците трабва да видиме, че в голямата подредба на нещата най обикновенното кюфте е по-стойностно от критиката ни, която му се подиграва. Но има и времена когато критикът действително рискува нещо и то е когато открива и отстоява нови неща. Светът чето пъти е недружелюбен към новите таланти и новите идеи, новото се нуждае от приятели. Днес ми бе поднесено нещо ново. Едно изключително аквариумче сътворено от съвсем неподозиран майстор. Малко е да се каже, че както и аквариума така и аквариста подложиха на изпитание предубежденията ми за това що е модерна акваристика. В миналото не съм криел презрението си към прочутият девиз на майстор Амамоо - "Всеки може да гледа риби" ала едва сега истински разбирам какво е имал в предвид той. Не всеки може да стане голям творец, но големият творец може да се роди навсякъде. Трудно можем да си представим, по-скромен произход от този на гения, a той по мнение на пишещият тези редове е най-великата акваристка в България. Скоро очаквам нови снимки "гладен" за изненади, сега отивам да погледна и цихлидарника.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg380.imageshack.us%2Fimg380%2F1890%2Fa1gn0.th.jpg&hash=3ce3fd12d8a974e49b4c15f28f322edda0013e1e - 666 litra.

Similar topics (5)

46623

Публикации: 40
Прегледи: 11848

17504

Публикации: 10
Прегледи: 4591

18695

Публикации: 8
Прегледи: 3947

59542

Публикации: 25
Прегледи: 32613

11315

Публикации: 21
Прегледи: 9821