• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 22:36

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Профилът на akitaka

Започната от trupai, 22.01.2010 13:51

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

dandy

Трябвало е да участваш на конкурса, много красива комбинация си направил от растенията, анубиаса е в превъзходна форма, според мен се е получило много удачно с нимфеят. Поздрави *THUMBS UP*

Raven

Нацелил си баланса и то с много голяма точност- удивително чисти и свежи растения *privet*

А корените ми харесаха още от първият път като ги видях, много сполучливо са се получили, жалко че сега растенията са ги поприкрили.
Но пък растенията направо "светят" - толкова са свежи и здрави.
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

trupai

Малко поокастрен и поразбутан!
Този, който цял ден работи, няма време да печели пари - Джон Рокфелер

Лора

Охоо, тук имало друго съкровище. Браво! 
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

Асен Евгениев

Чак съмнително свежи и чисти растения. ;-)  Каква е тайната за липсата на водорасли? Че мен
ме спохождат регулярно.
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

trupai

Цитат на: akapulko - 01.04.2010 22:07
Чак съмнително свежи и чисти растения. ;-)  Каква е тайната за липсата на водорасли? Че мен
ме спохождат регулярно.
Баланс  :-), а за всичко останало се грижат неритините!
Този, който цял ден работи, няма време да печели пари - Джон Рокфелер

Лора

Цитат на: akitaka - 01.04.2010 22:18
Баланс  :-), а за всичко останало се грижат неритините!
Астига бе! Да не искаш да кажеш, че тези добичета вършат работа... Имах 4 и нищо не опасаха. И понеже нямах капак, взеха че се изнесоха. Така и не ги намерих. Вече 1г ги няма.
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

ssg


trupai

Цитат на: Лора - 01.04.2010 22:46
Астига бе! Да не искаш да кажеш, че тези добичета вършат работа... Имах 4 и нищо не опасаха. И понеже нямах капак, взеха че се изнесоха. Така и не ги намерих. Вече 1г ги няма.
На по-старите снимки се вижда ксенококус по листата на анубиасите, неритините го остъргаха! Обаче започнаха да се престарават, надупчиха листата!
Този, който цял ден работи, няма време да печели пари - Джон Рокфелер

stanilabg

Рядко се вижда такова приятно аквариумче. *THUMBS UP*
Успех.

nikolaytoshev

Аквариумът ти е станал направо прекрасен.
Неритините наистина са доста добри чистачи, но не съм забелязвал да ми дупчат листат на растенията. Иначе аз имам и Neripteron, който също добре се справя.

trupai

 Малък ъпдейт!
Този, който цял ден работи, няма време да печели пари - Джон Рокфелер

Bolta

Еееее , браво ! Станал е голяма джунгла . Добавил си и камъчета гледам . Много интересен син оттенък имат .... супер са , а растенията - много радват с това , че са здрави и с прекрасен цвят .  *privet*

LuDiQa

БРАВО. то станало за комбаина бе  *JOKINGLY*  растенията ме кефят как се развиват браво.  *BRAVO*
Два домата пресичали улицата. По едно време единия го сгазила кола, а другият се провикнал хилейки се:
- Ставай бе, кетчуп!

Асен Евгениев

Ей такива шубраци харесвам! *THUMBS UP*
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

Similar topics (5)

25353

Започната от HaIr4o


Публикации: 5
Прегледи: 3573

20264

Започната от yogle


Публикации: 11
Прегледи: 7963

16247

Започната от Raven


Публикации: 209
Прегледи: 68915

40549

Публикации: 18
Прегледи: 9784

31189

Започната от cantiga


Публикации: 171
Прегледи: 73157