• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
23.06.2026 01:55

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми

Новия на Ванчо ( 170 )

Започната от vancho, 13.10.2009 22:38

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

petarvalchev

Би ли споделил размерите на аквариума. Ясно, че е 170л, но ме интересуват в/д/ш :) Мерси.

vancho

ми 70 лв щото съм си го лепил аз . иначе е  95х40 широк х 45 висок .
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fstore.picbg.net%2Fpubpic%2F0D%2FA6%2F217a39d745860da6.jpg&hash=5fe066531989cb1b9795f8b72dfcc2e62814c0f0

Milaitzia

Много добра визия - браво! Някъде бях чела за нагънатото дъно..Как става?
We are the dreamers of dreams and the masters of reality!

Similar topics (5)

22950

Публикации: 3
Прегледи: 6510

17401

Публикации: 3
Прегледи: 4096

19468

Публикации: 1
Прегледи: 3184

11381

Публикации: 10
Прегледи: 5328

53198

Започната от gp


Публикации: 2
Прегледи: 3429