• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
21.05.2024 06:40

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Нов Аквариум

Започната от dreamworks, 15.11.2010 21:09

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

dreamworks




Аквариума е 120 литра 45/45/60.Филтъра незнам каква марка е но пише че филтрира 450 литра на час.Стартиран е на 30 Октомври.Миналата седмица съм пуснал 6 разбора а останалите рибки днес. Съжелявам за лошите снимки но с телефона на жената толкова.
Само да спомена че идея си нямам какви растения имам.Ако някой помогне ще съм му много благодарен.

kvostaaa

Като за начинаещ горе долу добре си започнал,може да преместиш нагревателя до филтъраа да не се набива толкова на очи и отпред пред тях да сложиш високи растения да не се забелязват.Ако съм на твое място ще изхвърля облите камани и си потърси някакви по-разчупени и коренът не е много хубав, в гората ако си потърсиш има доста по-хубави корени,или поне го позавърти някак си.Растенията от това което може да се види от дясно на ляво са роголистник,анубиас нана,криптокорина ундулата ако не се лъжа,зад нея на заден план лимнофила сесилифлора и егерия на коренът мъх,явански предполагам и голямото заелено до корена анубиас бартери вар.бартери  *THUMBS UP* !
Ако някой те обиди, СПРИ, преброй до10 и след това пречукай гадното копеле!
,

Асен Евгениев

Филтърът ти е Aqua El Fan2, има само дунапрен, като му падне дебита не върши
кой знае каква работа. Може да помислиш за нещо по-добро.
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

Similar topics (5)

55294

Публикации: 30
Прегледи: 5913

9360

Започната от heler


Публикации: 7
Прегледи: 3117

21463

Започната от ChroNIckaL


Публикации: 35
Прегледи: 25333

23055

Публикации: 7
Прегледи: 2959

27047

Публикации: 20
Прегледи: 11589