• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.06.2026 03:13

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми

Моят аквариум - Мартин

Започната от mkolev, 12.02.2012 18:32

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

mkolev

Много оригинално, мерси!

teodorcho

Ако е прекалено много ЦО-то ще се качват на повърхността на водата, за да дишат. Почнат ли да се качват значи не е добре.  :-)

Nikola 1

Цитат на: mkolev - 27.02.2012 20:37
Много оригинално, мерси!

Не се сърди , но това е факт. Не знам защо всички се хвърляте на ЦО още в началото. Има толкова худави сатии за етапите в които трябва да стартира торенето и пускането на системи с ЦО. Когато се регистррирах във форума, един постовете на колега от форума с доста голям опит в акваристиката беше - "Търпение му е майката". Така, че УСПЕХ!!!!

mkolev


Similar topics (5)

54243

Започната от Deqn99


Публикации: 39
Прегледи: 26069

51332

Започната от itilien


Публикации: 3
Прегледи: 4102

31851

Започната от depss


Публикации: 28
Прегледи: 17484

58968

Публикации: 43
Прегледи: 24076

49139

Публикации: 3
Прегледи: 5765