• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.06.2026 00:48

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми

Моят аквариум - Мартин

Започната от mkolev, 12.02.2012 18:32

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

mkolev

Много оригинално, мерси!

teodorcho

Ако е прекалено много ЦО-то ще се качват на повърхността на водата, за да дишат. Почнат ли да се качват значи не е добре.  :-)

Nikola 1

Цитат на: mkolev - 27.02.2012 20:37
Много оригинално, мерси!

Не се сърди , но това е факт. Не знам защо всички се хвърляте на ЦО още в началото. Има толкова худави сатии за етапите в които трябва да стартира торенето и пускането на системи с ЦО. Когато се регистррирах във форума, един постовете на колега от форума с доста голям опит в акваристиката беше - "Търпение му е майката". Така, че УСПЕХ!!!!

mkolev


Similar topics (5)

46143

Започната от stoyan


Публикации: 119
Прегледи: 94556

51332

Започната от itilien


Публикации: 3
Прегледи: 4102

12704

Публикации: 34
Прегледи: 32884

58968

Публикации: 43
Прегледи: 24076

50532

Публикации: 12
Прегледи: 8285