• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.06.2026 05:03

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми

Моят аквариум - Мартин

Започната от mkolev, 12.02.2012 18:32

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

mkolev

Много оригинално, мерси!

teodorcho

Ако е прекалено много ЦО-то ще се качват на повърхността на водата, за да дишат. Почнат ли да се качват значи не е добре.  :-)

Nikola 1

Цитат на: mkolev - 27.02.2012 20:37
Много оригинално, мерси!

Не се сърди , но това е факт. Не знам защо всички се хвърляте на ЦО още в началото. Има толкова худави сатии за етапите в които трябва да стартира торенето и пускането на системи с ЦО. Когато се регистррирах във форума, един постовете на колега от форума с доста голям опит в акваристиката беше - "Търпение му е майката". Така, че УСПЕХ!!!!

mkolev


Similar topics (5)

32157

Публикации: 4
Прегледи: 8139

9554

Публикации: 35
Прегледи: 25669

20694

Започната от dimgeorg


Публикации: 2
Прегледи: 4823

56805

Публикации: 39
Прегледи: 47908

53608

Публикации: 14
Прегледи: 7241