• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
19.05.2024 12:40

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Малкото ми батаче.

Започната от hristaka299, 08.12.2011 23:36

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

hristaka299

     

Моля дайте съвети и препоръкии за това аквариумче ако може  :-).
Характеристики:Нагревател:Сера-50 вата  ВФ-Аква ел микро фан Обем на аквата:50 литра.

dorbitan

Съвета който мога да ти дам е да вземеш мерки с водораслите!Гледам имаш брада по камъка а и по филтъра даже.
Не си дал информация за аквариума. Едва ли някой може да ти каже какво да направиш без да знае какво не правиш.

hristaka299

Ами относно нещата които правя с аквата са:осветление по 5 часа на ден 2х18 вата.Не третирам с препарати,хранене 1 път на ден с храни на тетра и сера за основно хранене.А относно водораслите тази брада е мъртва вече ама не се маха нещо  :-D.Иначе имам и точкови водорасли по стъклата боря се с всичко това от доста време/

El toro

Аквариума е супер просто смени груна и изчисти камъка и аз щеправя такъв на бабата наженами.УСПЕХ

hristaka299

Мерси но все пак има какво да се прави по тая аква :-D.Като цяло грунда да ще трябва да се смении и няква подредба на тези растения ще трябва амаа не сам го измислил още :-P.

Асен Евгениев

Отгоре са останали по-едрите камъчета, но отдолу си е екстра грунда.
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

Вени

Колега добре си е аквариумчето погледни темата за почистване с кислородна вода *DRINK* http://aquariumbg.com/forum/himiya/pochistvane-s-kislorodna-voda/

hristaka299

Благодаря ви колеги за точните отговори и мнения.А има ли проблем ако накисна филтъра и нагревателя в такъв разтвор,защото и по тях има доста брада :-).

Георги

Можеш, но без гъбата.

hristaka299

Благодаря Ви за точните отговори от ваша страна колеги. Живи и здрави  :-).

Similar topics (1)

9375

Публикации: 42
Прегледи: 13613