• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
26.06.2026 11:38

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми

купих си нов аквариум и рязко го пуснах в старт

Започната от federal, 16.09.2007 18:56

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

streetspluntep


federal

Черен фон ходи ли?
Сега ми пристигна хранилката на Ферпласт напълних я с храна и чакам утре 10 часа да я пусна рязко да работи  :-)

Сложих доста растения и другата седмица ще пусна и СО2

Similar topics (5)

36226

Започната от Fen1ks


Публикации: 26
Прегледи: 14335

37649

Публикации: 7
Прегледи: 4981

52341

Започната от noodle89


Публикации: 0
Прегледи: 4734

17735

Публикации: 121
Прегледи: 37035

58210

Започната от sheytan


Публикации: 9
Прегледи: 6611