• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
25.04.2024 16:24

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Аквариумът на Phoenix9040

Започната от phoenix90402, 08.09.2015 00:47

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

phoenix90402

Здравейте приятели скоро не съм влизал във форума. Сега ми остана някоя минута и реших да Ви пусна снимка на моето аквариумче.

Ако имате въпроси пишете.


jabeto

Поздравления *BRAVO*Много хубав аквариум *THUMBS UP*

niki_o

Да,хубав аквариум,но с тази една снимка.....Извадена като от нета и обработена на фотошоп...
Виждам,че ти е първи пост и ако аквариума е твои всички ще се радваме на информация относно него.Размери,техника,потдръжка,растения,торене,кога е стартиран и за колко време е до това положение...Все такива интересуващи ни неща,голата снимка привлече вниманието-сега остава да си спретнеш подробен профил :-)

jabeto

Ако не ме лъже паметта колегата е от отдавна в този форум и е показвал и други хубави аквариуми.

niki_o

Цитат на: jabeto - 08.09.2015 16:57
Ако не ме лъже паметта колегата е от отдавна в този форум и е показвал и други хубави аквариуми.
Що ли тогава срещу Публикации на профила му седи 1.Така ,че аз си мисля това му е първия пост,но може и да греша.Просто проявих интерес към аквариума ако си останал с друго впечатление :-)


niki_o


phoenix9040

Сега влизам от старият си профил ,в който успях да вляза. Та така аквата е моя снимката да обработена е. В най скоро време ще кача още снимки. Информация

Размери
Широчина 45 см
Дължина 100 см
Височина  50 см

Подавам CO2
Осветление 2 пури по 39 вата
Торя с торa който аз съм разработил PTD - healthy plants Pro
Растения в аквариума

Blyxa Japonica
Limonofila aromatic
anubias nana bartery
anubias nana "petite"
Два вида криптокорина ,на които не се сещам за имената
Мъхове
Taxiphillum sp Flame
Fissidens Fontanus

П.С :
Другото ми хоби е фотографията
Аквариумът е сниман с
Nikon D7100
Обектив Sigma 30 mm 1:1.4
1.14. Забранява се рекламирането на търговски сайтове във форума на aquariumbg.com! Спонсорите имат собствени раздели за тази цел.

niki_o

Качи и някоя необработена-аквариума си заслужава и натурално.Поздравления *DRINK*

Similar topics (5)

49327

Започната от robi99


Публикации: 8
Прегледи: 2782

12141

Започната от Loshia


Публикации: 39
Прегледи: 13176

20201

Започната от Kochev


Публикации: 13
Прегледи: 5106

43117

Започната от valvamp


Публикации: 2
Прегледи: 1381

15429

Публикации: 9
Прегледи: 4129