• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
26.06.2026 18:32

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми

Аквариумът на Feya

Започната от Feya, 10.11.2008 16:41

« назад - напред »

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Feya

Цитат на: kapacitet - 18.11.2008 14:21
За секунда се изнервих, но все пак ще ти напиша мнението си. Ако нагревателя е на Juwel, моля те прочети какво пише тук ...
Прав си относно нагревателя - над водата остава около 2 см и означението е направено заради това. 

Gilgalath

Много стилно подреден. Много ми хареса  *DRINK*. Мислех си едно обаче е късно че можеше да си поиграеш с нивото на грунда като в по задния план да е по висок и неравен това ми се наби в главата последно време и следващия път като правя аквариум си мисля да експериментирам. По този начи ще може да се направи по лесно един тип терасовидно нареждане за заден план а и там където няма растения би стояло по едтествено като бряг например.  :-)
Оптимист до болка

http://www.rainbowfishbg.com/

Similar topics (5)

12900

Започната от DarKkK


Публикации: 17
Прегледи: 19018

17735

Публикации: 121
Прегледи: 37044

42091

Започната от kGitsov


Публикации: 0
Прегледи: 3467

14992

Публикации: 12
Прегледи: 6582

34047

Публикации: 56
Прегледи: 27309