• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
22.06.2026 14:47

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми

Аквариумът на DarKkK

Започната от DarKkK, 21.08.2008 00:28

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Деян

Това се казва "сварен-жив" и ти не би издържал на 50С постоянно,мисле че не е навредило толкова осветлението,колкото температурат,но нищо,една гупа е 50-60 ст

DarKkK

Хах купих си нова и в Ботевград са по 1,50  :-( Деян направих сичко вчера цял ден само за аквариума отделих скоро ще го снимам.

Деян

Чакам да го видя,сигурен съм че си се поучил от грешките си.   ;-)

Similar topics (5)

14214

Започната от FHM


Публикации: 105
Прегледи: 78026

29937

Започната от venkov


Публикации: 4
Прегледи: 5062

51760

Публикации: 26
Прегледи: 25004

12847

Публикации: 23
Прегледи: 17783

23248

Публикации: 20
Прегледи: 17763