• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
29.03.2024 14:13

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Аквариума на Миро

Започната от M14iro, 08.10.2012 17:28

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

M14iro

Ето и още една снимка

Иван Валентинов

Ех,и аз да имах такива корени,аквариума е станал уникално красив и див,поздравления. *DRINK*


Деян

Много стилен, колега, браво!

M14iro

Благодаря Ви  :-)  !Най -ме радва това , че го направих точно както искам - див и с естествен изглед. Добавих и малко рибки-  6 - Огнени тетри и  4- ремирезита

JEM

Дървото с дупката по средата дразни,но аквариума като цяло е станал много стилен и естествен.Браво.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fprikachi.com%2Fimages%2F852%2F6799852C.jpg&hash=f2353be992cf54bc4f05d0515acf68d5dedde1e7

M14iro

Ами това е моя стил...   sensodine и ти може да имаш такива корени и дръвца. Намираш свободно време през седмицата ,излизаш сред природата и събираш дървени отломки и клони , които ти харесват,а корените  ги взимаш от изкоренените  дървета . Само трябва  повече обикаляне.Аз онзи ден отново си намерих , но един много добър и огромен клон с дължина - 140см и дебелина - 26см. / ще кача снимка/ Само ще му резна дължината 20см за да влезне  в  аквариума и го бучкам при следващия хард скейп. Мисля да правя биотоп и да взимам 1-то място в конкурсите :-D :-D    

kandoveca

Добре изглежда аквариума и корените ми харесват и пдредбата.Може и още растения да навържеш по корените защо не и малко микрозориуми плюс анубиасите.А корените от какво дърво са ако знаеш?

M14iro

Ще навържем, ще навържем, но пак Анубиаси  по отгоре. Искам да са малко на брой по вид растения. Корените са от Орех и Череша. Корена от Черешата го намерих в една овошна градина . Черешата  била  изсъхнала и  затова са я изкоренили и аз си взех квото ми хареса.

M14iro

 Днес добавих  и една двойка килита и девет черни неончета *YAHOO* :whistle: :popcorn: Напълних го яко тоя аквариум

stanislav89

Тия неони виждат ли се ? При мен с черно фолио трудно ги виждам :-D

M14iro

Е, как... При мен фолиото е кафяво . Черното ,според мен, нестои много добре, прекалено е черно ,като катран черно . Стария аквариум ми беше така и не ми хареса.  Рибките са още поизплашени и се движат в пасаж. Много им се радвам ,като  на малко дете  играчка.  :-D

stanislav89

Незнам за кафявото, най-вероятно е по- добре. С черно нищо не се вижда  :-D *DRINK*

M14iro


Electro fish

Наподобява релана среда ,харесва ми.Килитата са супер ,аз си взех Lamp eye killifish,дребни със светещи очи ,много ще паснат на тоя аквариум а и са стадни рибки.

M14iro

Ай де развалих ме го... омръзна ми.  Мисля да го направя едно биотопче,ама  мие жал за растенията.  :popcorn:

Similar topics (5)

12802

Публикации: 16
Прегледи: 6920

34629

Започната от pachoo


Публикации: 11
Прегледи: 6339

50358

Публикации: 21
Прегледи: 7566

10700

Публикации: 2
Прегледи: 2154

27304

Публикации: 10
Прегледи: 4113