• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
26.06.2026 09:18

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми

Аквариума на Flober

Започната от Flober, 19.05.2007 20:32

« назад - напред »

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

theater

На мен ми допада аквариума ти. Върви много добре, а за САЕ-тата последно съм купувал от кимбайците по 4 лв малки екземпляри. Вземи си 4-5 и ще опоскат всичко освен ксенококуса.
140л - харацини
http://starividri.org

Similar topics (5)

56658

Публикации: 72
Прегледи: 68779

6220

Започната от sloncho


Публикации: 3
Прегледи: 11694

16932

Започната от adi_lp


Публикации: 28
Прегледи: 15634

35962

Публикации: 11
Прегледи: 9132

51994

Публикации: 0
Прегледи: 6530