• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
24.04.2024 19:43

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Аквариума на Аbercrombie

Започната от Abercrombie, 19.03.2011 21:44

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Abercrombie

48/38/28
Обитателите са 5 неонки, 2 апистограмки и 2 анциструса :)) Приемам препоръки относно растенията, защото не съм много наясно как да ги разпределя и поддържам :)))




konichiwa bitchesss

salamandar

Малко голям ми се вижда тоя корен за аквариумът,ако искаш пробвай да го смениш с по-малък,и да сложиш още малко растения. *DRINK*

lexmaul

Ако ще сменяш корена искам да купя твоя (ако го продаваш де  :-D ) Еднъче аквата е сртахотна  *THUMBS UP* *YAHOO*

Abercrombie

Ами да аз искам да сложа някакви камъни, но не мога да си намеря подходящи :) Като намеря ще го продам корена :P
konichiwa bitchesss

grazo

Много готин аквариум , наживо съм го виждал и е много по-хубав . Поздравления  @}->-- ,

van40

Колежке сложи едно черно фонче на задното стъкло за да се откроят рибите и растенията.Добре си започнала,като пораснат растенията ще се оформи. Корена е малко обемист,но това е въпрос на гледна точка. Поздравления. *THUMBS UP*

mitacheee

Този корен ти е доста голям.Дългата пръчка можеш да я отрежеш отдолу и после да я резнеш посредата да станат две, и големия корен да го изправиш и да го сложиш на средата,а двете пръчки ги забий от двете му страни.Ако не ти се занимава по-добре си вземи съразмерен корен с аквата.Намали количеството на роголистника.Растенията ти не изискват силна светлина.Не знам какво ти е осветлението.Анубиасите ги вържи в най долната част на корена за да не ти зеленасват листата.Успех :-)

Similar topics (5)

55593

Започната от digimax


Публикации: 36
Прегледи: 10899

12527

Публикации: 3
Прегледи: 3615

34227

Публикации: 12
Прегледи: 5924

49916

Започната от zzzt1


Публикации: 12
Прегледи: 4715

10286

Публикации: 6
Прегледи: 2434