• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
29.03.2024 03:24

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Всичко за Red Cherry shrimp

Започната от Лора, 20.10.2008 20:31

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

borislav

Сменени обвивки са.Всичко е наред,скаридите ти растат и им трябва по-голяма обвивка.
Снимки на аквариумите :                                                          
https://picasaweb.google.com/100568025807081987532/qzfXwC?authuser=0&feat=directlink

anasarka

Дали ако сложа Pseudomugil connieaе при ред черитата ще се сбогувам със скаридките :-)
КОЛКОТО И ДА Е БЪРЗА СВЕТЛИНАТА ВИНАГИ ПРИСТИГА ВТОРА, МРАКЪТ ВЕЧЕ Я Е ИЗПРЕВАРИЛ.

anasarka

КОЛКОТО И ДА Е БЪРЗА СВЕТЛИНАТА ВИНАГИ ПРИСТИГА ВТОРА, МРАКЪТ ВЕЧЕ Я Е ИЗПРЕВАРИЛ.

zambo

Цитат на: anasarka - 25.04.2011 12:21
Дали ако сложа Pseudomugil connieaе при ред черитата ще се сбогувам със скаридките :-)
Да , ще ти изядат черитата .
Анатоли
175л. Rainbow Fish
56 л. Red Cherry + Cambarellus montezumae 
42 л. Cambarellus montezumae

boxko

Гледам си скаридки вече 1 месец в едно малко скаридарниче. Забелязах няколко пъти обвивките им. Като им пусна храна, веднага се накачулват да папат. Въпроса ми е кога мога да очаквам поколение и възможно ли е да имам само мъжки или само женски, тъй като аз не мога да ги разпозная. Все пак малчугани нямам.

Дискус

Цитат на: zambo - 26.04.2011 22:43
Да , ще ти изядат черитата .

При моите скариди бях пуснал псевдомогили, микроразбора галакси и още един вид дребни рибки на които не им помня името. Само галакситата им разгонваха фамилията.

MeTogu

Цитат на: boxko - 25.05.2011 19:39
Гледам си скаридки вече 1 месец в едно малко скаридарниче. Забелязах няколко пъти обвивките им. Като им пусна храна, веднага се накачулват да папат. Въпроса ми е кога мога да очаквам поколение и възможно ли е да имам само мъжки или само женски, тъй като аз не мога да ги разпозная. Все пак малчугани нямам.
Имаш ли женски?Ако имаш скариди със седла е въпрос на време.А най-сигурен ще си като видиш хайвера под опашките им.
Дай на глупака малко власт и му гледай сеира!

Nikiengi

Женските Ред Черита са ярко обагрени в червено и по-големи, а мъжките са по-скоро прозрачни. Женските са повечето време пасивни, а мъжките плувач често из аквариума. Има много хубава тема във форума, като я намериш попрочети малко за това как се разпознават и как се размножават! *THUMBS UP*
Извинявай, началото на ТАЗИ тема е описано всичко (почти)!

boxko

Цитат на: Nikiengi - 26.05.2011 08:53
Женските Ред Черита са ярко обагрени в червено и по-големи, а мъжките са по-скоро прозрачни. Женските са повечето време пасивни, а мъжките плувач често из аквариума. Има много хубава тема във форума, като я намериш попрочети малко за това как се разпознават и как се размножават! *THUMBS UP*
Извинявай, началото на ТАЗИ тема е описано всичко (почти)!
Аз началото съм го чел. И все пак не мога да направя разликата. Гледам за седла, гледам, ама за сега няма. Чесно казано рядко ги виждам да плуват скаридите. Повечето пъти ходят  :-D или само подскокват на някое растениице. Мисля, че имам само мъжки, тъй като нямам ярко оцветени скаридки. Ако някой има женска...да пише.

reaskol

И при мен мъжкия си плува из аквариума, а двете женски седят само на растението  :-)

Mirobg

Моите женски явно са фенове на F1. ;-)
Едно пиленце закъсняло да излети на юг есента. Станало студено и както летяло, тупнало на земята със заледени крилца. Добре обаче минала крава и се изакала отгоре му. От топлото кравешко ако пилето се стоплило, крилцата му се размразили и то весело подало глава над лайното и зачуруликало. Чуло го ед

Rainbow sid

Женските МОГАТ да бъдат и зелени,не само червени ;-)
http://rainbowzoo.alle.bg/            Зоомагазин "Рейнбоу"

boxko

Днеска видях седлата !!!  *YAHOO* *YAHOO* Две скаридките са прошарели гръбчетата. Сега какво ?  :-D

Дискус


Angel

Здравейте.Някой знаели колко е инкобационният период но черитата *UNKNOWN* *UNKNOWN* *UNKNOWN*

Similar topics (5)

33387

Започната от crxx


Публикации: 74
Прегледи: 25515

46736

Публикации: 4
Прегледи: 3810

39342

Публикации: 8
Прегледи: 5874

33554

Започната от Aquadream


Публикации: 34
Прегледи: 20262

23074

Публикации: 7
Прегледи: 4736