• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
06.06.2024 01:09

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Снимки на скариди и скаридарници.

Започната от Деян, 03.01.2010 20:30

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ramedy

Малко са хората в този форум които правят красоти и единият от тях си ти приятелю! Поздравления! *THUMBS UP*

gopin


На 3 седмици и на 1 седмица. Има и по-малки , но още не ги хваща камерата.

ramedy

ето една новогодишна снимка от новата ми аква! *DRINK* ..ние малките хорица не можем да се мерим с големците но можем да се радваме от сърце!  *DRINK*

evgeni200

Цитат
..ние малките хорица не можем да се мерим с големците но можем да се радваме от сърце!  *DRINK*

Това пък какво означава  =-O

ramedy

....Сакурата я гледам при кристалите с КХ-1-2  ГХ-5 при 0-нитрати и не си е променила цвета! Тя е от малките оранж ,който са от майка Сакура и баща неизвестен! Няколко от бебетата станаха сакури! Някой беше писал че при високи параметри на нитратите Черитата стават по-червени или Сакури,което не е вярно! Сега гледам тези Черита-Сакури при нулеви параметри на нитратите и си остават същите качествени Сакури! *DRINK*Според мен теорията за храни и параметри на водата относно цветовете отпада! Всичко е на генна основа!

стефан паунов

Цитат на: Деян - 03.01.2010 20:30
Ето тук ще си поствате снимки на скаридките и техните "домове". След малко ще сложа няколко мои фотоса, само да ги кача.  ;-)
: 03.01.2010г 20:08ч
Смяна на кожата. :-D


Здравейте колеги,от няколко дена си взех скаридки Ред Чери и имам няколко въпроса към вас.Защо всичките са бели или по точно прозрачни само едната е червеникава.И с каква храна е най добре да се хранят.Моляви пишете за да се науча,предватително ви благодаря.

Здравков


gopin

Браво Стояне *YES* Много ти е хубав новия аквариум *THUMBS UP*

ramedy

 *DRINK* Благодаря и се надявам да има все по хубави за напред!  ....а относно за скаридките за да стават червени според мен всичко е ген! може ако искаш да си купиш храна с високо съдържание на Astaxanthin и да им даваш но едва ли ще станат като най -висшето Чери-Сакура!

Peza

Коледата бе щедра към мен, сега остава да разуча и подаръкът си, но не ме мързи да чета 250стр. упътване. Първи по сполучливи снимки с него.



Весело посрещане на новата година на всички!
Кеф цена няма! ... луд умора също ...!

ramedy

[k]Peza da ti e chestit noviya fotoaparat i neka da ni radvash zanapred s hubavi snimki i akvariumi! Glasuval sum za teb zashtoto mislia che ti si za 1 myasto na tazgodishniya konkurs!  [/k]*DRINK*

ramedy

 *THUMBS UP* нова година..нов късмет...бебенца ))

Nike90

Ето и аз да се включа с моят скаридарник
Аква80литра - Red Cherry,Babaulti shrimp

Peza

Снимка на една скаридка прекарала доста време във филтъра, изкарах я от там като го чистих миналата седмица. Каква ирония, в момента е най-добре оцветената ми скаридка в малкия аквариум.
Кеф цена няма! ... луд умора също ...!

ramedy

Малко снимки от днес ...проба на новите макро лещи!

Similar topics (5)

13668

Публикации: 5
Прегледи: 41916

56149

Публикации: 7
Прегледи: 3762

28805

Публикации: 2
Прегледи: 3572

55426

Публикации: 78
Прегледи: 40335

23666

Публикации: 9
Прегледи: 4094