• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.04.2024 06:11

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Crystal Red Shrimp

Започната от Aquadream, 07.07.2011 00:25

« назад - напред »

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

NO CARRIER

Тия задници за нищо ги нямате.  :duvar:
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

ramedy

Акваристите на запад си помагат и си разменят информация и какво ли не а тук само се хвалят всички злобеят и искат да печелят жълти стотинки от колегите си! Всеки има право на мнение но със злоба .завист .ненавист и простотия никой не е преуспял-напротив не може да си спечели никакво приятелство!  *bg*

danielm

Цитат на: ramedy - 18.04.2012 21:37Но забравих че тук мисленето и възможностите достигат до великите Кристални скариди!  *bg* *bg* *bg*               

е в специална тема за кристали ... какво да е!?

Aquadream

С много пари и с малко разбиране определено не стават нещата. Аз имам пари ама нямам скариди на нивото на Benibnachi, защото има тънкости дето не ги знам и си блъскам простата тиква.
А ония на запад дето си разменяли информация и си помагали. Ряпа да яде който я вярва тая хумореска.
Ходих по петите на един от UKAPS дето има перфектни скариди. Копелето не само, че не казва нищо конкретно като TDS и Conductivity измервания ами на всичко отгоре ме изкарва тъп, че видиш ли от къде съм бил сигурен аз че моите скариди трябвало да имат по-качествен цвят.
Вече от година и половина се опитвам да намеря по-подробна информация как да докарам по-качествени цветове на кристалите но никой нищо не казва.

Nikiengi

Колега ramedy, следя от доста време темата и чесно казано се възхищавам от мерака и успехите на колегите, както ти се изрази кой с много пари, кой с малко, но не видях някой друг освен теб да влоши тона на темата, а най-интересното е че не видях и нищо хубаво, постигнато от теб, за да се държиш по тази начин и да имаш право да даваш съвети на другите. Мисля, че е редно да го караш по-леко, както пак ти се изрази да си помагаме като хората на запад.  :-)

Aquadream

Цитат на: Nikiengi - 19.04.2012 13:39
Колега ramedy, следя от доста време темата и чесно казано се възхищавам от мерака и успехите на колегите, както ти се изрази кой с много пари, кой с малко, но не видях някой друг освен теб да влоши тона на темата, а най-интересното е че не видях и нищо хубаво, постигнато от теб, за да се държиш по тази начин и да имаш право да даваш съвети на другите. Мисля, че е редно да го караш по-леко, както пак ти се изрази да си помагаме като хората на запад.  :-)
Или ще... *MODERATOR* >:o >:o >:o... :-D

Nikiengi

Цитат на: ramedy - 19.04.2012 13:45
Няма и да видиш! Аз моите снимки си ги пускам само на хора който ме уважават като Светлозар и Евгени -момчетата си разбират от хобито и му се възхищават! А защо трябва да ги показвам на всички? Аз не търся слава както някой хора! Благодаря

Е нали уж за това сме в този форум! Аз като пускам снимки слава ли търся, пък и така да е, защо да не се радваме на собствените си успехи, дори и така можем да научим нещо един от друг!  ;-)
Но както и да е това си е твое мнение, хайде да не се отклоняваме и да се наслаждаваме на хубавите КРИСТАЛИ!  *THUMBS UP*

ramedy

.........Неееее -те не стават лесно нещата като има пари -неее .да не си го и помисляте ! Може да разгледате малко красиви снимки! http://www.flickr.com/photos/jfravn/sets/72157623133021649/    ..дори и торовете се слагат автоматично!

bluefire

Цитат на: ramedy - 21.04.2012 21:59
.........Неееее -те не стават лесно нещата като има пари -неее .да не си го и помисляте ! Може да разгледате малко красиви снимки! http://www.flickr.com/photos/jfravn/sets/72157623133021649/    ..дори и торовете се слагат автоматично!
Пич незнам защо си решил че като има автоматизация на някой процеси и всичко става от самосебеси.Да по лесно е от гледна точка на мързеливост и тарикатщина , но иначе пак си е занимавка  и мнооого четене  за да знаеш как да настроиш всичката техника . Това че ти примерно си решил  да даваш през 3 месеца по 10 лева за тестове а другия е дал на куп 70-80 и повече за уред  което прави същото за мен не е нещо повече просто си е мързел   :-) .Но да не разваляме хубавата тема  всяко нещо си иска своето и не може един човек които си вади хляба с това да ти каже всичко . Той е вложил  време и средства докато стигне до там а ти искаш на готово и хоп всичко да ти е ясно.Щом като в другите форуми хората си споделят всичко чети там защо тука четеш и пишеш при нас невежите,скръндзите и тн 

Peza

Интересна работа ... Отворих темата да разгледам малко снимки на кристали , да по прочета това онова за тях, току виж ми дойде мерак да гледам такива .... пък то: поредните небивалици, пари нямало, те хората на запад ... то вода от 9 кладенеца. Ми лошо няма, решил човека да му се тори автоматично, платил си е, кефи си се. Пък ниЙ сЯ деТ си храним и торим ръчно Ко да праЙм, ще си гледаме грозни аквариуми Щото нЕмаме пари ... Ай сиктир!

По полека ПЛС, "на комуниста трудности му дай", като е лесно е скучно.
Кеф цена няма! ... луд умора също ...!

Nikiengi

Момчета, пуснете по някоя готина снимка да освежите темата!!!  :-)

danielm

Ето една мнооого бременна майка!

joro_123456

Много е хубава браво  *THUMBS UP*

Aquadream

Цитат на: danielm - 22.04.2012 10:20
Ето една мнооого бременна майка!

А бе пич. Ти нали щеше да ги селектираш само от черните пчелички. Да не си размислил?

danielm

тази е бременна от "търтей", чийто майка също е кристал!
надявам се да излезнат 50% кристали ...

Similar topics (5)

29973

Публикации: 2
Прегледи: 3501

13548

Публикации: 503
Прегледи: 255953

33387

Започната от crxx


Публикации: 74
Прегледи: 25628

27237

Започната от crxx


Публикации: 19
Прегледи: 7573