• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
19.04.2024 05:28

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

СБИРКА: Варвара 29-30 .05. 2010г.

Започната от bigbeer, 26.02.2010 17:32

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Асен Евгениев

+ 3 места /едно бунгало от 60 лв. - спалня и диван/. Още от петък, за две нощувки.
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

ceco

Аз искам 1 бунгало- спалня/без диван/ от петък за 3 души за 2 нощувки. Мисля, че няма да е лошо да напишете някаква банкова сметка за да платим. И недей да ни плашиш със селяни, защото в градчето, в което живея има 1 000 000.

bigbeer

Мда.. явно ще имаме запой.  *DRINK* *YAHOO* *privet* *bg* *THUMBS UP* :-D Това определено ме радва. Аз естествено ще дойда.. опитах се да примъкна и Лонги, обаче он още не е сигурен.

пс. Тони (Абаро), надавам се да дойдеш и ти, за да си доуточиним отношенията (от някаква друга тема). Мисля, че няма да ми отнеме много време.
ппс. Тишо, а теб ще те нацелувам, щото не съм те виждал май повече от година деба.
пппс. Габо и Асьо.. хм - и вас ша въ прая нещо.  :-P
ппппс. Вероятно ще пътувам в събота(29) и ще мина през София, та мога да взема и още 2-ма човека. За връщане - не е сигурно.

Та бройте ме 2+.

Black Adder

Цитат на: bigbeer - 18.04.2010 05:16
пппс. Габо и Асьо.. хм - и вас ша въ прая нещо.  :-P
Прай кво ша прайш, ма да знаеш - пак ша си носа фотоапарата, та да та изтипосам после.  :-D
Цитат на: bigbeer - 18.04.2010 05:16
Та бройте ме 2+.
2+ какво ще рече?
спалня + диван                    -   60 лв
или
спалня                                 -    50 лв (за стая)
, щото утре ще подновя списъка, за да видим какво остава като възможност за запазване.

И кой е + са бе, щом Лонги са дърпа, да не си намерил друг младеж за забавление  *ROFL*

miTko

+1 Не знам къде ще ме сложите.... :buff:
Разни мои АКВАРИУМИ 

skostova

Гайс, ако приемате нови членове на сбирките и само ако останат места след финалните резервации на обичайно събиращите се, ние с мъжа ми бихме се присъединили да се запознаем, да послушаме мистър Килмистър и да задаваме леймърски въпроси :)

borislav

За мен и фамилията: бунгало- спалня плюс диван за събота вечер.Благодаря! *DRINK*
Снимки на аквариумите :                                                          
https://picasaweb.google.com/100568025807081987532/qzfXwC?authuser=0&feat=directlink

nikolaytoshev

Здрасти, skostova. Ще се радваме, ако има нови лица на сбирката. Добре дошла си с мъжа си.

Black Adder

Цитат на: skostova - 18.04.2010 18:57
Гайс, ако приемате нови членове на сбирките и само ако останат места след финалните резервации на обичайно събиращите се, ние с мъжа ми бихме се присъединили да се запознаем, да послушаме мистър Килмистър и да задаваме леймърски въпроси :)
Тук официално 'приемане' няма, на всеки комуто е приятно нека заповяда. Избери си типа бунгало и го заяви ако желаеш ще се радваме да сме повече хора ;)

(Мисля, че няма да е зле и спонсорите на Великденския конкурс да се включат, та да съчетаем сбирката с награждаването)

NO CARRIER

Утре ще се обадя на Веско. Мисля, че и те ще дойдат и ще сме още 4 човека, като двамата със Зоя със сигурност ще сме без преспиване.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

веско

Е то е ясно че ще сме на масата но без преспиване-то и без това пазаржиклии пият до зори :-D

tishovsx

IN A REEF AQUARIUM, ONLY BAD THINGS HAPPEN QUICKLY

Black Adder

19.04.2010 23:30 #132 Last Edit: 20.04.2010 17:33 by tishovsx
Цитат на: tishovsx - 19.04.2010 13:54
+2, аз и жената.
Да бяхте посочили и кое бунгало си избирате, нали и за леглата ще правим списък.
http://aquariumbg.com/forum/lafche/sbirka-varvara-2010-(mai-yuni)/msg261358/#msg261358

 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
NИмеБройБунгалоПетъкСъботаГрад
1Black Adder, Асьо, Laic, StefanS
4
-
-
-
Пазарджик
2No Carrier
2
-
-
-
Пазарджик
3веско
2
-
-
-
Пазарджик
4nikolaytoshev
2
тип.1
-
+
Пловдив
5akapulko
3
тип.2
+
+
София
6ceco
3
тип.1
+
+
София
7bigbeer
2
тип.??
-
+
Троян-София
8miTko
1
тип.??
-
+
Пловдив
9borislav
3
тип.2
-
+
Пловдив
10tishovsx
2
тип.3
-
+
Ботевград
   ОБЩО                                          24 бр.

Бунгала от тип 1 (спалня без диван, 50 лв)  свършиха, записал съм по реда на заявка.
Остават
- 6 броя от тип.2 - бунгала - спалня + диван                -     60 лв
- 12 къщи от тип.3  - спалня + 2 единични легла          -   80 лв.
- 1 апартамент  тип.4 (2 стаи )                                      -  100 лв.


tishovsx

Черния, абе преди в една къща, имаше спалня и две легла, нали така!
И четири човека се сбирахме в една къща, е те така искам и сега, баси...апартаменти и други чикиджийски работи не ми требе ;)
Лесно ще се разбереме с още една двойка - пияници. Така, че явно е тип 3, анадъмо!
Пък като те видя ше ти цуна черния задник....
IN A REEF AQUARIUM, ONLY BAD THINGS HAPPEN QUICKLY

skostova

Привет и от мен, мерси за милото посрещане! Ние сме двама, нямаме претенции за спането - тоест може и в къща с 2 легла и диван, на който да спи още някой, или в къща с още някой да си разделим апартамент и тн. Тоест засега от онова х 60 лв. Ще пътуваме от София, имаме 2 места в колата. Пушачи :)