• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
23.04.2024 16:04

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

СБИРКА: Варвара 29-30 .05. 2010г.

Започната от bigbeer, 26.02.2010 17:32

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Black Adder

Цитат на: tishovsx - 20.04.2010 17:29
Черния, абе преди в една къща, имаше спалня и две легла, нали така!
......
Пък като те видя ше ти цуна черния задник....
Абе каква е тая всенародна любов дето е обхванала всеки. Вчера Петърчо, днес ти. Ша слагам аз тенекиените гащи  :-D

Цитат на: skostova - 20.04.2010 22:11
Привет и от мен, мерси за милото посрещане! Ние сме двама, нямаме претенции за спането - тоест може и в къща с 2 легла и диван, на който да спи още някой, или в къща с още някой да си разделим апартамент и тн. Тоест засега от онова х 60 лв. Ще пътуваме от София, имаме 2 места в колата. Пушачи :)
Браво на вас  *DRINK*
Я да се засрамят старите кучета, зор, зор, зор, 7 листа тема и накрая - 10 човека се записали, барабар с жените си.

Ще изчакам до края на седмицата и почвам да дърпам уши ;)

За предплатата да обясня - предвиждаме на 1 май (събота) да отидем да я занесем. Ще изчакам до понеделник и ще разпратя на записалите се номера на сметката (моя) на която да се преведат някакви пари.
Най-справедливо според мен би било, това да е % от общата сума за плащане. Примерно бунгало за 2 души (50) да е 20 лв. или тези дето искат за 2 дни - 40 лв.
На Пловдивчани може би ще им спестим преводите, защото почти всеки петък една дружинка от Пазарджик си правим разходка из Пловдив, та ще им пратя и на тях телефон, да се разберем къде да се видим и да ги ограбя  :-D
Пазарджишката група почти е ясна - на нас легла ли не трябват, но май има още хора дето се ослушват. (веско, подочух, че щял да запазва още едно място  *ROFL*)

Като наближи времето, ще публикувам и GPS координатите на мястото, за по-напредналите с технологиите.


: 20.04.2010г 22:10ч

 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 
 
NИмеБройБунгалоПетъкСъботаГрад
1Black Adder, Асьо, Laic, StefanS
4
-
-
-
Пазарджик
2No Carrier
2
-
-
-
Пазарджик
3веско
2
-
-
-
Пазарджик
4nikolaytoshev
2
тип.1
-
+
Пловдив
5akapulko
3
тип.2
+
+
София
6ceco
3
тип.1
+
+
София
7bigbeer
2
тип.??
-
+
Троян-София
8miTko
1
тип.??
-
+
Пловдив
9borislav
3
тип.2
-
+
Пловдив
10tishovsx
2
тип.3
-
+
Ботевград
11skostova
2
тип.2
-
+
София
    ОБЩО                                          26 бр.

Бунгала от тип 1 (спалня без диван, 50 лв)  свършиха, записал съм по реда на заявка.
Остават
- 5 броя от тип.2 - бунгала - спалня + диван                -     60 лв
- 11 къщи от тип.3  - спалня + 2 единични легла          -   80 лв.
- 1 апартамент  тип.4 (2 стаи )                                      -  100 лв.

Black Adder

Другари, нещо не виждам ентусиазъм.  =-O
Другата събота трябва да се договаряме за масите и бунгалата.
При този наплив от желаещи, направо ще си е излагация цялата организация.  *dontknow*

ceco

Дано да съм лош пророк ама ще се случи в последният момент *MODERATOR*

Tiro

За мене пишете едно бунгало тип.2 - бунгало - спалня + диван (ако случайно се освободи от тип 1 -имайте ме впредвид) говорим за 2 нощувки (петък и събота). От София сме аз, жената и малкия. Имаме кола, но ако някой иска може да правим комбина с транспорта.  *DRINK*
120л. Гупи, Сае, Звезден Анциструс

Ако искате да получите от мен отговор на въпрос, задайте го на БЪЛГАРСКИ!!!
След като не полагате елементарни усилия, не виждам причина, аз да се напрягам два пъти: първо - да разчета написаното и второ - да потърся отговора.

Black Adder

Сводка за тази седмица

 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 
 
 
NИмеБройЧленБунгалоПетъкСъботаГрад
1Black Adder, Асьо, Laic, StefanS
4
4-
-
-
Пазарджик
2No Carrier
2
1-
-
-
Пазарджик
3веско
2
1-
-
-
Пазарджик
4nikolaytoshev
2
1тип.1
-
+
Пловдив
5akapulko
3
1тип.2
+
+
София
6ceco
3
1тип.1
+
+
София
7bigbeer
2
2тип.??
-
+
Троян-София
8miTko
1
1тип.??
-
+
Пловдив
9borislav
3
1тип.2
-
+
Пловдив
10tishovsx
2
2тип.3
-
+
Ботевград
11skostova
2
1тип.2
-
+
София
12Tiro
2
1тип.2
+
+
София
    ОБЩО                                            29   17 бр.

Бунгала от тип 1 (спалня без диван, 50 лв)  свършиха, записал съм по реда на заявка.
Остават
- 5 броя от тип.2 - бунгала - спалня + диван                -     60 лв
- 11 къщи от тип.3  - спалня + 2 единични легла          -   80 лв.
- 1 апартамент  тип.4 (2 стаи )                                      -  100 лв.
След малко ще изпратя ЛС на записалите се, със данни за превода на предплатата, ако някой съм пропуснал - нека ми напомни.

А аз да напомня на записалите се от първото преброяване, че няма да е лошо да потвърдят идването си и да заявят съответните места за нощуване.
Срамота е, от толкоз много мераклии да има в момента само 17 души от които 6 Пазарджиклий.

nikolaytoshev

10 страници тема и само 17 членове са се записали - резил.

Асен Евгениев

Знаете как е, всеки чака последния момент.
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

ata_nas

Няма да мога да присъствам!
За жалост по закона на Мърфи за максималното кофти..........
Не ме бройте, няма никъкъв, дори и минимален шанс за промяна в плановете.
Пожелавам весело изкарване!

Desmoria

Едно местенце дали ще се намери и за мен? За сега сама с евентуален вариант +1, но не е сигурно. А ако някой разполага със свободно местенце в колата, ще се радвам да си поделим транспортните разходи. Ааа, от София съм. :)
В този форум има много опитни акваристи, които на драго сърце биха помогнали и дали съвет... Съветът е безплатен, а какво ще направите с него, е това което му придава стойност.

Alexfield

При мен пък за сега така се промениха плановете, че по-скоро няма да мога да дойда  :-(
Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

nikolaytoshev

Не виждам някои от задължителните персонажи на списъка като Raven и N. Nobs. ;-)

Black Adder

Цитат на: TOXIC - 26.04.2010 10:31
Едно местенце дали ще се намери и за мен? За сега сама с евентуален вариант +1, но не е сигурно. А ако някой разполага със свободно местенце в колата, ще се радвам да си поделим транспортните разходи. Ааа, от София съм. :)
Доколкото помня, skostova каза, че може да вземе още някой от София, ако искаш  - пиши й на лична, ще се радваме да дойдеш и ти. /аз за всеки случай те добавям в списъка :) /
Цитат на: nikolaytoshev - 26.04.2010 14:21
Не виждам някои от задължителните персонажи на списъка като Raven и N. Nobs. ;-)
Ники, писах им ЛС, както и на Dido, но нещо няма отговор все още, ако се помотаят още малко, ще почна да им звъня ;)

bigbeer

Габо, аз ще дойда, ама  нема да те занимавам да ми ангажираш места. Просто идвам, напиваме се.. и отлитаме. деба. криза е.

пс. ако се отложи великата сбирка ще се сберем и напием у ПЗ..  Дано само Тишо не се откаже :) щото ше го тупам!  *ROFL*

Black Adder

Цитат на: bigbeer - 27.04.2010 02:06
Габо, аз ще дойда, ама  нема да те занимавам да ми ангажираш места.
Абе ти ела, за спането недей мисли. Наши хора сме, дето се вика - в затвора ще те вкараме, на улицата няма да те оставим  :-D
А Тишо са утиши нещо, сигурно жена му го е наказала 3 дни без интернет  *CRAZY*

(иначе, първият официално записал се, чрез превод на $$$ е ceco  *DRINK*)

Black Adder

Сводка до днес

 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
NИмеБройЧленБунгалоПетъкСъботаПредплатаГрад
1Black Adder, Асьо, Laic, StefanS
4
4-
-
-
-
Пазарджик
2No Carrier
2
1-
-
-
-
Пазарджик
3веско
2
1-
-
-
-
Пазарджик
4nikolaytoshev
2
1тип.1
-
+
-
Пловдив
5akapulko
3
1тип.2
+
+
40 лв.
София
6ceco
3
1тип.1
+
+
40 лв.
София
7bigbeer
1
1тип.??
-
-
-
Троян-София
8miTko
1
1тип.??
-
?
-
Пловдив
9borislav
3
1тип.2
-
+
-
Пловдив
10tishovsx
2
2тип.3
-
+
-
Ботевград
11skostova
2
1тип.2
-
+
-
София
12Tiro
2
1тип.2
+
+
-
София
13Toxic
2
1тип.2
-
+
-
София
   ОБЩО                                            29   17 бр.

Бунгала от тип 1 (спалня без диван, 50 лв)  свършиха, записал съм по реда на заявка.
Остават
- 5 броя от тип.2 - бунгала - спалня + диван                -     60 лв
- 11 къщи от тип.3  - спалня + 2 единични легла          -   80 лв.
- 1 апартамент  тип.4 (2 стаи )                                      -  100 лв.

Предплата са превели за сега само akapulko и ceco, утре имам уговорка с Пловдивските другари.  *DRINK*
За всички останали - няма смисъл да ми пращат пари на моята сметка, така или иначе щом не са пратени до днес, няма да ги получа до утре.
Ако по някое време пожалаят - в събота ще публикувам директно сметката на плажа както и телефона на управителката, за да си проверяват и запазват бунгалата сами.
Пък които се сберем - сберем се, все ще ни е приятно да хапнем по някое кебапче и да си направим приказката  *DRINK*