• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
26.04.2024 04:27

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Предложения за сбирка на БАЕ

Започната от Desmoria, 07.06.2010 11:01

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

borislav

Моля Ви, не се карайте! Елате да изпием по едно вино и всичко ще се нареди!
Снимки на аквариумите :                                                          
https://picasaweb.google.com/100568025807081987532/qzfXwC?authuser=0&feat=directlink

nikolaytoshev

Това означава ли автоматично, че сбирката тази година отпада? Много ми се иска да се съберем, независимо колко хора ще сме.

bigbeer

Цитат на: nikolaytoshev - 08.11.2010 11:22
Това означава ли автоматично, че сбирката тази година отпада? Много ми се иска да се съберем, независимо колко хора ще сме.

Хей, Докторе-еее! Драсти-иии!  *DRINK* За коя година говориш? 2011?!  *dontknow*

nikolaytoshev

Говорех за 2010г., а ако ме поканиш у вас веднага се събирам партакешите и идвам.  *DRINK*
Иначе се надявам да има сбирка на форума таз година. *privet*

wwladoo

Цитат на: nikolaytoshev - 14.02.2011 20:26
Говорех за 2010г., а ако ме поканиш у вас веднага се събирам партакешите и идвам.  *DRINK*
Иначе се надявам да има сбирка на форума таз година. *privet*
А Ники и аз съм навит--много уважавам троянска домашна--тройно припечена без грам захар--там работата е сериозна :-) *DRINK*
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

bigbeer

Заповядайте всяка събота или неделя! Балканя се минава с кола, моторна шейна или снегоходки!  *DRINK*

wwladoo

Цитат на: bigbeer - 14.02.2011 21:17
Заповядайте всяка събота или неделя! Балканя се минава с кола, моторна шейна или снегоходки!  *DRINK*
*privet* *thanks *DRINK*
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

MeTogu

И аз съм ЗА една сбирка у Бирата.Дайде да насрочим дата.Около 15 другия месец примерно.
Дай на глупака малко власт и му гледай сеира!

bigbeer

Цитат на: MeTogu - 14.02.2011 21:34
И аз съм ЗА една сбирка у Бирата.Дайде да насрочим дата.Около 15 другия месец примерно.

Ха, Мето! Теб са те отбанирали, бре!  :-D 15-и е неприемливо. Изберете 11-12 или 18-19.  *DRINK*

MeTogu

Хахахах аз пък си мислех че ти имаш БАН.Повече от година не беше влизал.Я кажи на ушенце на кого се беше разсърдил?
Дай на глупака малко власт и му гледай сеира!

bigbeer

Цитат на: MeTogu - 14.02.2011 21:40
Хахахах аз пък си мислех че ти имаш БАН.Повече от година не беше влизал.Я кажи на ушенце на кого се беше разсърдил?

На всички, щото не щаха да ти махнат 'баницата' преди година. Не ми казвай, че не знаеш. Поне 6 пъти ме пита а аз ти отговарях.  :-P

MeTogu

Аааа нещо грешка има.Не си казвал на мене.
Дай на глупака малко власт и му гледай сеира!

bigbeer

Цитат на: MeTogu - 14.02.2011 21:47
Аааа нещо грешка има.Не си казвал на мене.

Да ве.. Мето Русенски.. не ми се прай сега ;) :-D

nikolaytoshev

Бира внимавай с поканите, за да не вземем да ти се изсипем една дузина хора на гости да и свърши троянската :-D

bigbeer

Цитат на: nikolaytoshev - 14.02.2011 22:44
Бира внимавай с поканите, за да не вземем да ти се изсипем една дузина хора на гости да и свърши троянската :-D

Имам още 1.6 тона каша за напролет. Тръгнете ли да идвате, веднага слагам казаня, до 10 човека (като мен или Коко) можем да запояваме постоянно.. демек - страшно нема:) Носете краставици и домати! :-D