• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
25.04.2024 14:50

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Предложения за сбирка на БАЕ

Започната от Desmoria, 07.06.2010 11:01

« назад - напред »

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Caxapa

Цитат на: deadline78 - 21.10.2010 19:49
Е надявах се на нещо яко в леглото дето да си побабрим за дискуси и манакапуровци ама ще си остана надеждно опиянен. *DRINK*
Объркал си! Темите за риби са на масата. Темите в кревата са други. А такива креватни теми се търсят по други форуми. Тук все пак е БАЕ а не агенция за креватни запознанства!

Giorgio_Armano

АКВАРИУМИ,ТЕРАРИУМИ,СИСТЕМИ ЗА ГАРА РУФА,СЪМПОВЕ и ВСИЧКО ОТ СТЪКЛО
Качество по добро от цената.
тел.0899007268

Лора

Цитат на: Caxapa - 21.10.2010 20:07
Объркал си! Темите за риби са на масата. Темите в кревата са други. А такива креватни теми се търсят по други форуми. Тук все пак е БАЕ а не агенция за креватни запознанства!

*ROFL* Рекох да не съм толкова директна, евала баце.  *privet*
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

Асен Евгениев

Не трябваше да пускам мухата, темата се разводни. Айде да уточним мястото, че както е
тръгнало, сбирка няма да има.
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

MeTogu

Предложил съм Хотела,конфигурирал съм и датата.Да ви чуя мнението.
Дай на глупака малко власт и му гледай сеира!

Raven

Не разбрах кой е хотела?

Това ме интересува в случай че и жена ми дойде, ако съм сам ми е все едно  :-)
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

MeTogu

Дай на глупака малко власт и му гледай сеира!

Асен Евгениев

Всеки, който е против горепосочения хотел, да дава предложение с аргументирани доводи
с какво е по-добър избрания от него. В противен случай с тия темпове на избор ще увисне и
пролетната сбирка.
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

Giorgio_Armano

някой може ли да ми каже цени за нощувка?
АКВАРИУМИ,ТЕРАРИУМИ,СИСТЕМИ ЗА ГАРА РУФА,СЪМПОВЕ и ВСИЧКО ОТ СТЪКЛО
Качество по добро от цената.
тел.0899007268

MeTogu

Дай на глупака малко власт и му гледай сеира!

Giorgio_Armano

 *thanks
сега остана да се наканим да се сбереме
АКВАРИУМИ,ТЕРАРИУМИ,СИСТЕМИ ЗА ГАРА РУФА,СЪМПОВЕ и ВСИЧКО ОТ СТЪКЛО
Качество по добро от цената.
тел.0899007268

Асен Евгениев

Цените са повече от приемливи. В тройна стая -13.30 лв. на човек. В двойна - 15/20 лв.

Р.С. Пише, че в двойните стаи има допълнително легло/разтегателен фотьойл. Явно може
да се преспи и за 10 лв. 8-)
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

MeTogu

Само да ви кажа че другите форуми са се активизирали и повечето си правят сбирките на Узана,както предложи M_I_T_A_K_A там колкото и да е хубаво е заето почти всяка седмица.Ако не се насрочи дата отивам на сбирката на Волво фоума - после Черната брада да не се чуди що не съм кативен.
Дай на глупака малко власт и му гледай сеира!

ceco

С риск отново да се набутам в нежелан от мен конфликт, моля тези колеги от севроизточна България, които биха дошли на сбирка във В. Търново да го потвърдят. Наистина ми се струва неразумно да се събираме на ''0.5км от гара В. Търново'', макар и хотелът да ми изглежда добре.
Например предложението за Шипково ми прозвуча по- приемливо, нищо че не съм наясно с хотела.

Black Adder

Айде, да намеря работа на 'проверяващите' и да пиша пак.

5-6-7 ноември е добре,
12-13-14 - също не е зле, после както каза MeTogu, я сняг, я градушка ще падне, пък и доста именни дни почват след тези дати.
Нека теоретично да приемем, че ще е и хотела във Велико Търново.
Правим предварително записване, след туй да преброим главите. (както предложи ceco )
Бройката на желаещите от Севера ще покаже дали да не се преместим в Хисаря  или пак на Беклемето *ROFL*(BigBeer има още малко довършителни работи на ранчото, но до тогава ще е свършил)
В зависимост от мястото, ще изберем и отговорник по организационните въпроси.
От всякъде погледнато, ако искаме да има сбирка, това е най-справедливото решение.