• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
20.04.2024 08:41

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Предложения за сбирка на БАЕ

Започната от Desmoria, 07.06.2010 11:01

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

deadline78

Добре де ако ще има нещо държа да се направи с червени букви да се знае че това е крайното решение. Стискам палци да е по към Бургас . *ROFL*  *DRINK*

Caxapa

Цитат на: JayCutler - 20.10.2010 18:20
Да няма проблем.Тези неща мога да проверя на място стига да има интерес, понеже аз когато ходих си спах с приятелката ми в самостоятелна стая. Стаята си имаше тв интернет и санитарен възел. Не знам инфото в сайта колко е актуално. Това е като цяло най-малкия проблем според мен.
За в момента други работи куцат...
Според теб, кои работи куцат и как куцат?

Raven

Цитат на: JayCutler - 20.10.2010 17:19
......Ще има ли сбирка или не.Ако има ами да се започва и да се организира.Определя се дата и се деиства а не от ден за ден по 1-2 реда да се обменят в темата.

Сбирка ще има, ама не става толкова бързо тази работа както показва опита ми дотук  :-D
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

nikolaytoshev

JayCutler никъде в сайта не видях цени. Все пак трябва да помислим и от финансова гледна точка. *privet*

Асен Евгениев

Цитат на: JayCutler - 20.10.2010 17:13
http://www.bulgarian-mountains.com/bg/Huts/Stara/Himik
Това е хижата.Много е добра.С парно отопление е цялата хижа и даржа да кажа, че във всяка стая си има санирарен възел, казвам го понеже четох малко коментари в страницата.

Опа има и офицялен сайт:http://complex-stariabalkan.com/sait.htm
Сградата, която е със самостоятелни санитарни възли и ел. отопление е с 32 места, а на последната
сбирка бяхме повече. Някак не се виждам в другата сграда през нощта да се обличам, за да ходя до
тоалетната /не, че ме бърка и гол/ и да мятам с лопатата кюмюр, за да поддържам печката.
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

Лора

Цитат на: akapulko - 20.10.2010 21:15
Сградата, която е със самостоятелни санитарни възли и ел. отопление е с 32 места, а на последната
сбирка бяхме повече. Някак не се виждам в другата сграда през нощта да се обличам, за да ходя до
тоалетната /не, че ме бърка и гол/ и да мятам с лопатата кюмюр, за да поддържам печката.

Ама ти мислиш да спиш ли?

Не, че имам нещо против хижата, но ми се ще сбирката да е на по централно място, което всички да намерим лесно. Преди време Пламен (77), беше организирал нещата във Велико Търново. Ако решите, може да му се обадим пак да задейства нещата.
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

Асен Евгениев

20.10.2010 21:49 #111 Last Edit: 20.10.2010 22:13 by Лора
Цитат на: Лора - 20.10.2010 21:45
Ама ти мислиш да спиш ли?



Ако ми се отвори парашута, що да не преспя с някоя колежка? :-D
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

barabata

Цитат на: akapulko - 20.10.2010 21:49
Ако ми се отвори парашута, що да не преспя с някоя колежка? :-D
Е е  е  е .... и това ми било съвестен акварист.
Нали знаеш че всяка нова рибка трябва да престои в карантиния аквариум известно време ?
Как тъй хаде хоп и готово ? Знаеш ли как после боли главата ...  *ROFL*
Горчивината от лошото качество остава дълго след като сладостта от ниската цена е свършила.

JayCutler

Цитат на: nikolaytoshev - 20.10.2010 20:26
JayCutler никъде в сайта не видях цени. Все пак трябва да помислим и от финансова гледна точка. *privet*
Цените не са високи, но не съм проверявал.Ще го проверя това няма проблем.
Цитат на: Caxapa - 20.10.2010 19:37
Според теб, кои работи куцат и как куцат?
Е незнам кои от вас колко опит има с подобни сбирки, но според мен се сабира една определена група хора, които са така да се каже организаторите.Те обсъждат какво ще е що ще е и публикуват само така да се каже готови решения пред съфорумците, като гледат дали решението устроива другите или не, ако се съответно реагират с промяна някаква.
Как да ви кажа според мен и скромния опит който имам това не е толкова трудна задача.Просто трябва да се прави малко по сериозно и така.
Какво ви е мнението?

MeTogu

Добре де,мястото горе долу го избрахме.Да речем че ще е около Търново.Дайде да се спрем на дата за да видим кой какво ще прави по организацията.Щото ако ще е е след повеече от месец още е рано да се говори за каквото и да било запзаване на места.Аз предлагам да е 06-07.11 месец.
Дай на глупака малко власт и му гледай сеира!

deadline78

Дали има сексапилни акваристки че да се понаконтя доста повече от обичайно!?  *BRAVO*

Лора

Цитат на: deadline78 - 21.10.2010 19:07
Дали има сексапилни акваристки че да се понаконтя доста повече от обичайно!?  *BRAVO*

Наконти се. Ако не ти харесат акваристиките, винаги може да минеш на акваристи... :-D

ПП: Акваристките не се пипат. И без това са на изчезване у форума.


В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

MeTogu

А и хубавите акваристки съм ги заел всичките. :)
Дай на глупака малко власт и му гледай сеира!

cinkler

http://www.hotel-ilinden.com/
Тези , които са ходили на Беклемето ...имат представа за природата и спокойствието ..+ минарална вода ..

deadline78

Е надявах се на нещо яко в леглото дето да си побабрим за дискуси и манакапуровци ама ще си остана надеждно опиянен. *DRINK*