• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
23.04.2024 10:33

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

проблем с помпата ми

Започната от gandalf_hsr, 15.09.2011 17:41

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

gandalf_hsr

добър ден колеги,имам малък проблем с помпата ми.проблемчето е следното,от капачето  отгоре/показана на снимката/ изхвърля малка струя вода,и малко ме дразни бученето и.нормално ли е да издава малко по силен звук?помпата е AQUAEL model FAN 700 l/h.и е втора употреба,взета е заедно с аквариума.казаха ми,че е купена на 13.12.2010.може ли да е дала вече фира? извинявам се за качеството но снимах с телефон.ако имате някакви съвети какво да я правя давайте.

a__andreew

Хи, този детайл се разглобява в горната част може да не е прилегнал.

qvo

аз имам точно същата aquael 700 l/h от къде го издава този шум от мъркучето дет влиза въздуха или от аквариума?

gandalf_hsr

шумът излиза от аквариума,излизаше и от маркучето преди да го поставя в това положение,преди беше насочено надолу.

qvo

от мъркучето винаги ще се чува все пак от там дърпа въздуха и си чува електро моторчето а норамлно е да има леко шум

gandalf_hsr

маркучето ще го спирам преди лягане и няма да има шумове от него.да попитам как се отваря посоченото на снимката капаче на помпата,защото днес се опитах да го напъна с пръсти и неможах.несмея да го напъна с отверка.

Георги

Това капаче, незнам кой го е проектирал, но с течение на времето става все по-трудно за сваляне и слагане, че накрая след като си изпочупих ноктите да го сложа я ударих в земята. Наистина.

Similar topics (5)

27510

Публикации: 7
Прегледи: 3738

59949

Започната от White Wolf


Публикации: 11
Прегледи: 3894

57261

Публикации: 14
Прегледи: 4369

40959

Публикации: 0
Прегледи: 1638