• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
16.04.2024 08:13

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

EHEIM 2226 без ротор

Започната от slayerp5, 24.11.2013 20:51

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

slayerp5

24.11.2013 20:51 Last Edit: 25.11.2013 09:23 by Георги
Замениха ми тетрата ЕХ 1200 която протече за въпросния eheim без ротор  :ranting: в егати държавата живеем  :duvar:

a__andreew

Хи, когато ти направиха замяната не видя ли , че липсва ротора? Предполагам , че ще ти уважат рекламацията. Това за мен е по-добра машина от тетрата според мен.

Caxapa

Подкрепям идеята и мнението на колегата Андреев. Мнението ми е, че "егати държавата" би липсвало ако на място се направи проверка, след като веднъж сме били подложени на рекламации за продукти от тази фирма. Дано да уважат  липсата на ротора и да оправят  проблема. Колкото до Ехайм съм им  фен но не натрапвам никому тази фирма. Доказана е и доста от други видове канистри и филтри опитват да наподобяват и имитират поне външно тази марка.

slayerp5

От къде бих могъл да предположа, че в кутията е възможно да липсва ротора на филтъра. Що се отнася до това, кой е по-добър филтър, то няма спор, че Ехиема води класацията. Относно "Егати държавата", имах предвид, че е очевидно - ротора е откраднат, но определено не съм аз :-D.

Георги

Павка, кажи ги тия убавци, че то другия път може и филтър да няма в кутията, а тухла.

slayerp5

Интер екзотикс оод

fgames

Цитат на: Caxapa - 24.11.2013 22:09
Мнението ми е, че "егати държавата" би липсвало ако на място се направи проверка
На хубавците от Интер екзотикс оод не им харесва да отварят опаковката на продукта
"Няма как да го прегледате! Ще се развали търговският вид."
След този отговор  им благодарих и излезнах без да купя нищо!

a__andreew

Хи, не ти ли намериха нов ротор? "не им харесва да отварят опаковката на продукта " все пак трябва да ти покажат продукта, иначе не знаеш дали има нещо вътре и най малкото да обяснят къде какво се сменя и почиства.

niky

Ако Интерекзотикс е фирмата на Краси, до 4-то районно...аз не бих стъпил там, още повече че има толкова онлайн търговци. Едно време само той внасяше Ехеим и бяха на тройни цени, та се чудехме как да си купим от Германия. Сега вече не е така...гони го до дупка. Направо му връщай филтъра и си купи нов от друго място.

slayerp5

Купих си ротор от друго място, тъй като не ми се занимава с некоректни търговци, но там кракът ми повече няма да стъпи.

Caxapa

Боли го обицата на ухото  търговеца, че няма да стъпиш там. Утре друг ще "клъвне" в магазина му. Едиствено ако стоката която си закупил не е била отваряна и си е с фабричната опаковка, може да се търси отговорност от ЕХАЙМ.  Не ми се вярва обаче Ехайм да са направили този гаф и пропуск... *dontknow*

niky

За съжаление, и аз бих направил като slayer5, просто нервите ми са по-скъпи от парите. Но това не е правилният подход.
Имам приятел, той им разказва играта на търговците, имам чувството че му е вид игра даже.
В Германия тия неща са уредени - до 14 дена връщаш стоката и това е. Няма нужда да обясняваш даже защо. Даже ти пращат ретур лист, за да не плащаш пратката.
Само че тук е полицейщина, няма това онова.
Понякога си мисля, че това е начина да се оправим и ние...отплеснах се.
Но поуката е...НЕ ХОДЕТЕ ПРИ КРАСИ....

negepamopukc

В Германия тия неща са уредени - до 14 дена връщаш стоката и това е. Няма нужда да обясняваш даже защо.

В България е до седем дни. По закон, От Европа.
" И да пукна, няма да умра,
а ще възкръсна в старата си кожа
Защото алкохола, който съм изпил.
Не ще ми позволи да се разложа... "

Лора

А къде са защита на потребителя? Защо ги има, като не вършат работа? На мен ми се е налагало да подавам сигнал за бебешки пелени. След няколко дни ми върнаха отговор, че липсвала информация, а 2 часа си играх да попълвам формата им. :-D
http://www.kzp.bg/index.php?mode=sendComplaint&document_id_header=48&document_id_office=46
Въпреки нервите, бих се пробвала да подам отново жалба.
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

Similar topics (5)

48168

Започната от naskolov


Публикации: 6
Прегледи: 2880

38247

Публикации: 5
Прегледи: 4198

54591

Публикации: 26
Прегледи: 11663

40799

Публикации: 1
Прегледи: 2273

59645

Публикации: 5
Прегледи: 9589