• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
11.05.2024 00:20

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Мътна вода в аквариума.!?

Започната от Balkandjiev, 13.11.2009 11:01

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

safoyambol

Здравей те приятели имам един проблем който не мога да разреша относно водата... бях напълнел преди 2 -3 дена вода в един бидон който беше лъснат и нямаше грам прашинка и налях водата в аквариума ми който е 112 литра както ида е сипах я нали още сутринта нормална температура 25-26 градуса вътре имам 10 рибки на кръст но на сутринта като станах водата ми беше замътена ето и снимки не се вижда много много да е замътена на снимката но е доста замътена всичко е измито и киснато със седмици във водата








vanko77777

Ти да не си  сменил цялата вода от аквариума
Това е нечовешко! - викаха канибалите, четейки вегетарианско меню.


20l.-Скаридарник
40 l., 207 l., 462 l.
462l.-Астронотуси, 7 бр. Myletes rubripinnis (Сребърен долар) и сом Птеригоплихт гибицепс

shnufito

Почти във всеки ново стартиран аквариум водата е леко мътна.Избързал си с пускането на рибите.Нямаш растения.Аквариумът още не е"узрял".Засади растения,по възможност повече.Сложи вода от стабилен аквариум или препарат спомагащ за  заформянето на азотният цикъл.Намали храненето до минимум и накрая,ТЪРПЕНИЕ. *DRINK*

safoyambol

Благодаря за инфото но вече се избистри водата след като намалих малко температурата и да водата не беше престояла а на 1 ден беше но вече се оправи благодаря :))) !!!!!

Similar topics (5)

52937

Публикации: 15
Прегледи: 7289

35380

Започната от mir4o111


Публикации: 7
Прегледи: 3897

1856

Публикации: 3
Прегледи: 4415

55263

Публикации: 8
Прегледи: 3483

34471

Започната от Georgi93


Публикации: 9
Прегледи: 3889