• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
24.06.2026 12:30

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми

Проблем ли ще е ако ...

Започната от alleyesonme, 07.01.2012 02:41

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

alleyesonme

Имам шкаф, който е дълъг 60см, а аквариума ще е 70см. Проблем ли ще е ако го сложа на този шкаф, тоест по 5см на страна няма да са на шкафа ? Дано сте ме разбрали  :-D

Bolta

Сложи на шкафа една допълнителна плоскост с размерите на аквариума и си готов!

Асен Евгениев

Не е проблем за аквариума, а за минаващите край шкафа. :-)
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

Similar topics (5)

4814

Публикации: 11
Прегледи: 6499

36131

Публикации: 11
Прегледи: 7084

28316

Публикации: 1
Прегледи: 3281

59209

Започната от Chakalesko


Публикации: 7
Прегледи: 7165

15911

Публикации: 1
Прегледи: 2667