• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
06.06.2024 16:58

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Проблем с бетите ми...

Започната от goldi_, 18.04.2009 12:15

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

wwladoo

Здравейте  приятели  от  моя  роден  град!Похвално  е  че  сте  насочили   към  това   прекрасно   хоби!Дерзайте  не  се  отказвайте!Сега  ще  ви   кажа  няколко  думи   -в  Бургас  -90  процента  от   рибите   са   внос   от  2  източника   в  по  големите  магазини  с   изключение   на  живородките  и   то    не  всички     и   някои  по  непретенциозни    от   хайверните!Добре  в  това  няма  нищо  лошо  обаче  явно   не  спазват  някои   правила  не  се   оставят  рибите  да  се  адаптират  поне   1-2  месеца  и  тогава  да   ги  продават  !През  това   време  си   проличават  болести-зарази  -свикват  с  нашите  условия!Да  не  говорим  че  има   внесени и  в  диво състояние  още  по  лошо!Говоря  ви  като  опит  над  30  год едно  време  ги  нямаше  тия  проблеми  в  такава  степен  в Бургас-рибите  бяха  повечето  местни  популации-едни  от  най  големите  акваристи в  страната  бяха  в  града  някои  не  са  между   живите! Тогава   проблема  беше  друг  нямаше  толкова  информация  всеки   я  криеше !   чакай  че  се  отплеснах.Ще  ви  пратя  телефона  си  на  ЛС  обадете  се  ако  искате  каквото  мога  ще  помогна  ако  трябва  когато  имам  време  ще  дойда  с  вас  при  покупката  зная  и  коректни  търговци   а  и  аз  имам  доста  видове  риби!Колкото  до  бетите  мога   да  ви  дам  воални  напълно  развити!
: 26.04.2009г 05:05ч
Имате  ЛС  с   тел   ми!
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

goldi_

wwladoo благодаря за предложените услуги, ще имаме нужда от тях, тъй като приятелят ми вчера поръча два аквариума - единия 135л, другия 230л (  %)а не изглеждаше толкова зарибен ) и определено ще ни трябва помощ за напълването поне на единия  :-)

Similar topics (5)

41605

Публикации: 4
Прегледи: 3033

49952

Публикации: 8
Прегледи: 4986

11265

Публикации: 5
Прегледи: 3245

40096

Публикации: 5
Прегледи: 3171

32047

Публикации: 1
Прегледи: 2789