• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
24.06.2026 06:31

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми

Въпрос отностно Рамирези.

Започната от Bob0o, 20.11.2010 13:56

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Bob0o

Здравейте колеги,
От около половин година гледам в един 30литров аквариум 6 хубави рамирези и снощи, когато се прибрах от работа, забелязах че едната женска е хвърлила хайвер. Сега с мъжкия от двойката, се редуват да седят и да го пазят, но въпросът ми е следният : да го оставя ли хайвера да се излюпи в аквариумът и дали мъжката и женската рамиреза ще си пазят бебетата, или да го извадя в самостоятелен аквариум да се излюпи и да го гледам там след излюпването?
Когато златните ми рибки хвърлиха хайвер го извадих, защото там ще го изядат. Дали и тук нещата седят така?
Благодаря предварително на отзовалите се!

Similar topics (5)

5988

Публикации: 2
Прегледи: 3788

37280

Започната от murkata86


Публикации: 5
Прегледи: 5059

36238

Публикации: 4
Прегледи: 3680

18038

Публикации: 3
Прегледи: 4368

33310

Публикации: 3
Прегледи: 4529