• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
16.04.2024 11:20

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Препоръка за аквариум - подходящ за деца

Започната от kremi, 12.04.2023 14:50

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

kremi

Здравейте,

От известно време ми се върти из главата, че е време да уча децата си на повече отговорност. Отглеждането на домашен любимец е едно от подходящо за тази цел. Разгледах тук и там, но все още не съм сигурна, с какво да започна. Попаднах на тази статия с препоръки за аквариуми, но някои са много големи, докато други изглеждат много малки, едва ли не колкото чаша.

Ако ме ориентирате, с какво да започнем - като големина, брой на рибки и подобно инфо за начинаещи ще съм много благодарна.

mushroom

Здравейте,
започнете с четене на темите "Азотен цикъл" и "Стартиране на аквариум". Форума има търсачка ще Ви улесни. Иначе аз бих Ви препоръчал 60л. аквариум. Не е малък, но не е и много голям.
"We Do Not Inherit the Earth from Our Ancestors; We Borrow It from Our Children."

kremi

Благодаря, определено си заслужава посещението на този форум. Намерих ги темите и осъзнах, че ще имам още въпроси в бъдеще. Ще се опитам да не съм досадна. :)

mushroom

Изобщо не се притеснявай да питаш.
Друго само да кажа, че може аквата да се стартира с обиколка в магазин за акватристика или да се разходите 2-4-6 пъти целенасочено в природата и да си набавите основата за стартиране на един аквариум. Или двете : - D
Успех, четете, обмисляйте и питайте (малки и големи). ( - :
"We Do Not Inherit the Earth from Our Ancestors; We Borrow It from Our Children."

Lightning_boy

Здравейте, четене и най-вече търпение. Друг начин няма.
Пишете и питайте, снимайте и давайте примери, иначе ще е трудно.  *privet*
Вади си вода от новия кладенец, но не плюй в стария.

Similar topics (5)

58955

Публикации: 0
Прегледи: 1861

57192

Публикации: 0
Прегледи: 1494

48340

Публикации: 14
Прегледи: 6131

54994

Публикации: 25
Прегледи: 7795

57573

Публикации: 6
Прегледи: 2611