• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
16.04.2024 12:36

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Некоректни членове

Започната от NO CARRIER, 07.05.2009 21:46

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Карган

Цитат на: Miroslav 1987 - 26.10.2013 19:57
Първо Здравейте отностно двете снимки са свалени от Google преди доста време като примерни от кой са що са не знам.Но щом сега стана ясно че са на колегата Тонино му се извинявам и съм ги премахнал,а това дали съм измамник няма как да знаете не съм измамил, никой от вас или някой от този форум ,ако греша нека да се оплаче измамения от мен колега тук.А на теб Владо мога да тим кажа много поздрави и стига си бута носа където не ти е работа факт е подбивам ти цените на гупите нормално да ти е криво и да ме мразиш но така ще е приятелю,спри се вече не си ми интересен не го ли разбра.От мен лека вечер на всички


Цитат на: tonino - 22.10.2013 07:33
Този хубавец Miroslav 1987 не го знам що за търговец или производител е, но в Продавалник-а е сложил 2 снимки на аквариуми изработени уж от него *NO*. Не стига че е некоректен, ами на всичкото отгоре и нагъл . Можеше просто да ги махне, както коментара ми по обявата, с който учтиво го помолих да го стори.

Значи ако не беше станало ясно тук, че това са снимки на нещо, което ти не си направил и реално не е аквариумът, който продаваш, ти нямаше да ги махнеш. Така ли?

https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs6.postimg.org%2F3tsi79bo1%2FDSC0159_350x70.jpg&hash=8e1dae1e0e99dbfd93a27b858abc4b03af9ee6fc
Аквариумът е затворена, функционираща общност на живи същества, а не само просто събиране на растения и животни.

Miroslav 1987

Цитат на: Карган - 26.10.2013 20:39
Значи ако не беше станало ясно тук, че това са снимки на нещо, което ти не си направил и реално не е аквариумът, който продаваш, ти нямаше да ги махнеш. Така ли?
Снимките са примерни както казах но щом има проблем за тези снимки съм ги махнах това е мисла че бях изчерпателен и ясен
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fa2.rimg.info%2Fd6b7250306ad9908a891bffc68b16c68.gif&hash=93d1305c8ad0ecbf77870b77b516255f73177f32

Mirobg

Цитат на: grigor nakov - 26.10.2013 20:07
Не така колега има хора който със години постигат нещо и накрая идва някой и почва да подбива цените. *STOP*

:karamse:
Едно пиленце закъсняло да излети на юг есента. Станало студено и както летяло, тупнало на земята със заледени крилца. Добре обаче минала крава и се изакала отгоре му. От топлото кравешко ако пилето се стоплило, крилцата му се размразили и то весело подало глава над лайното и зачуруликало. Чуло го ед

tomatomov197

Цитат на: стефан паунов - 26.10.2013 20:17
Нека да има повече колеги като него че да можем да си взимаме гупи на по-сносни цени,и с доста добро качество.То всеки може да сложи 3лв.цена за една гупа и какво,не всеки може да си позволи такава цена.А на момчето супите са много добри.
Той да не е готвач :)
С добра дума и пистолет се постига повече, отколкото само с добра дума.

Здравков

Цитат на: grigor nakov - 26.10.2013 20:07
Не така колега има хора който със години постигат нещо и накрая идва някой и почва да подбива цените. *STOP*
И в крайна сметка какво? хората които са "постигнали" нещо  имат право да ни гърбят ли? Айде да не си отварям устата и аз какви риби съм купувал от хора определящи се за професионалисти в бранша.... най-добрите... най-големите....

Стоян Михов

Цитат на: стефан паунов - 26.10.2013 20:17
А на момчето супите са много добри.
Цитат на: tomatomov197 - 26.10.2013 22:03
Той да не е готвач :)
*ROFL*  *ROFL*  Хайде да използваме този забавен лапсус и да приключваме темата, че вече виждам как започва да поема в посока на кой са му по-хубави гупите, кой е най-големия и т.н. и пак ще се заформят банове и ще има сърдити, от нищо нещо.
https://s13.postimg.org/xijfjz5x3/Untitled.jpg

wwladoo

Цитат на: Miroslav 1987 - 26.10.2013 19:57
Първо Здравейте отностно двете снимки са свалени от Google преди доста време като примерни от кой са що са не знам.Но щом сега стана ясно че са на колегата Тонино му се извинявам и съм ги премахнал,а това дали съм измамник няма как да знаете не съм измамил, никой от вас или някой от този форум ,ако греша нека да се оплаче измамения от мен колега тук.А на теб Владо мога да тим кажа много поздрави и стига си бута носа където не ти е работа факт е подбивам ти цените на гупите нормално да ти е криво и да ме мразиш но така ще е приятелю,спри се вече не си ми интересен не го ли разбра.От мен лека вечер на всички
Такаа,виж сега колкото до аквариумите за които се направи на дръж ми шапката,че уж видите ли ги постнал от Гугал и не знаел на кого са, има лого на една от снимките,можеш ли да ми обясниш защо не снема твоят труд,направен от теб аквариум, а сложи твой надпис върху чужд труд и чуждо качество.И не ми казвай,че не ми е работа защото ти отдавна се опитваш по този начин да пробиеш като си предписваш чужди заслуги...Същата работа е и с гупите които предлагаш,почна да си лепиш етикета Селективна гупа еди коя си --ЧИСТА линия,което на повече от 60 процента не е вярно(за чистата линия).Ти даже не се усещаш като пускаш снимки на твои гупи които изобщо не са чисти а имат разпад във определени цветове,мога да постна снимки на твои гупи ако искаш,за доказателство, и да постна ЛС от колега до мен,който си е вземал от теб гупи да видиш какво ми пише.Ти просто с цел да продаваш,заблуждаваш хората,няма проблеми изобщо за цените ти а и не мога да имам претенции продавай си ги както искаш ако искаш и по 50 стотинки ги пускай,това си е твоя работа.Просто не си предписвай заслуги за които толкова си разбираш, защото ти просто отглеждаш и развъждаш гупи и продаваш,което го може едно дете на 10-12 год. ти не селектираш гупи... ;-) :-)

Публикациите са слети: 27.10.2013 18:58

Цитат на: grigor nakov - 26.10.2013 20:07
Не така колега има хора който със години постигат нещо и накрая идва някой и почва да подбива цените. *STOP*
Колега не въпроса за цените изобщо, а за названието ,,чиста линия,,Да хубави са му гупите на колегата да е жив и здрав да си продава но да не се опитва да заблуждава..

Публикациите са слети: 27.10.2013 19:03

Цитат на: Иван Петров - 27.10.2013 00:04
И в крайна сметка какво? хората които са "постигнали" нещо  имат право да ни гърбят ли? Айде да не си отварям устата и аз какви риби съм купувал от хора определящи се за професионалисти в бранша.... най-добрите... най-големите....
Моето момче,когато се блъскаш и трудиш с месеци над дадена линия гупи и се появи някой и си предписва ,че неговото е същото и се опитва да заблуждава, е друго нали...И никой никого не гърби,всеки си преценя сам колко пари да даде за дадено нещо и всеки колко да го продава...

Публикациите са слети: 27.10.2013 19:06

Аз бях до тук с изказването си...просто обясних за да не бъда обвинявам,че го оплювам нали като конкуренция,най-малко той може да ми е,поне да беше някой сериозен колега който разбира.....
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

johnsan

24.11.2013 06:35 #547 Last Edit: 24.11.2013 10:48 by NO CARRIER
Тук имаше коментар с обида към член на форума.

batefaio

Купих си термометър от WoterEvil и дойде без вендуза за сондата, писах на същия и ми отговори да съм си я пуснел във водата така, не ми е за вендузата, но сега трябва да се разправям да търся, а нямам време за това.

WoterEvil

А защо не спомена че прилично съм се извинил за това. На всеки се случва. Не отварям термометрите преди да ги пратя. Изпратих го по еконт. Имаше възможност да го прегледаш.. И съм сигурен че ти е за вентузата щом правиш толкова голям проблем. Аз ще ти пратя вентуз но ще си платиш ли доставката до твоят град? Затова счетох че е по- РАЦИОНАЛНО да си го потопиш във водата без вентуз.

batefaio

Пише се вендуза, не съм си правил труда да проверя пратката защото не предполагах, че ще има измекяри на дребно. Както казах времето ми е ценно не пикливите 8 лева. Не знаел какво пращал, тука да не сме в 3ти клас......

Caxapa

06.12.2013 07:29 #551 Last Edit: 06.12.2013 15:08 by Caxapa
На колегата търговец с термометрите му е наложена времена забрана да посещава раздел пазар. Случая е приключил и по нататъшни дискусии са излишни! Мод. Сахара

botan

Разочарован съм от потребителя shnufito.
Като разбра че се интересувам от едни рибки ми писа с оферта, 5 дена се разбираме за 5 кирливи рибока, тъй като комуникацията течеше изключително бавно и накрая ми каза да си ги търся по магазините, като с изгубеното време ми блокира възможността да си ги намеря от друг потребител. :-(

shnufito

Цитат на: botan - 20.12.2013 21:20
Разочарован съм от потребителя shnufito.
Като разбра че се интересувам от едни рибки ми писа с оферта, 5 дена се разбираме за 5 кирливи рибока, тъй като комуникацията течеше изключително бавно и накрая ми каза да си ги търся по магазините, като с изгубеното време ми блокира възможността да си ги намеря от друг потребител. :-(
Добре, хвани ми 4 женски малко над среден размер, а за мъжкия ако може да:
- има възможно най-малко оранжево, но с много др. цветове
- има някой уникален цвят ( опционално)
- няма оранжево по гръбната перка
- няма пастелни и/или сляти цветове
- има опашен плавник с шип нейде (E, F, G, H, обикновено при ендлерките са по-къси)

Много бих се радвал ако ми намериш такъв екземпляр. Първото, средното и последното са ми най-важни като че ли.
Ако не намираш такова животно, този красавец по средата на горната снимка, дето си е скрил опашката зад лудвигията, мисля че би ме устроил.
Давай да се разбираме кога, къде, в колко и колко, че ми изтича картата за градския транспорт на 22-ри.

ПП: Ако имаш роголистник, ще може ли да ми добавиш едно малко стръкче?


Колега,ако си мислиш,че за една" мижава рибка"(за 1.5лв) ще обърна внимание на всички неща които изискваш,нещо си се объркал.
Отговорих ти най-любезно,че нямам риба,която да покрива твоите изисквания.

botan

Ами след като продаваш стока, която има голяма вътревидова вариабилност е нормално да искам да си избера. След като няма такава, която да отговаря на всички неща, които гледам - посочил съм коя точно искам. В крайна сметка си ги купувам тея риби, не ми ги подаряваш, че да изискваш да не обърна внимание на това, за което си давам парите.