• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
19.04.2024 08:56

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Некоректни членове

Започната от NO CARRIER, 07.05.2009 21:46

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ogogogo

Напълно подкрепям Владо  съм сигурен че е точно така както го описва защото и аз
се сблъсках със селските тарикатлъци на шебека.Подхода му при всички случаи е един и същ.
Надува ти главата,мазни се,засипва те с оферти и като се докопа до въпросната риба почва да
се оплаква че била болна,засечена да те оплюва.Когато му се каже че не е прав почва да се
опитва да спами по темите ти и да се опитва да те компрометира,за щастие е много повърхностен
и елементарен и обикновенно става за смях.
Най-добрия начин за справяне с подобни индивиди е пълно игнориране,все едно не съществува.
Владо,свиркай си и не му обръщай внимание.
И най-дългия път започва с една крачка!
http://i629.photobucket.com/albums/uu14/ogogogo_photo/1-11.jpg

Giorgio_Armano

Цитат на: ogogogo - 18.09.2012 09:26
Напълно подкрепям Владо  съм сигурен че е точно така както го описва защото и аз
се сблъсках със селските тарикатлъци на шебека.Подхода му при всички случаи е един и същ.
Надува ти главата,мазни се,засипва те с оферти и като се докопа до въпросната риба почва да
се оплаква че била болна,засечена да те оплюва.Когато му се каже че не е прав почва да се
опитва да спами по темите ти и да се опитва да те компрометира,за щастие е много повърхностен
и елементарен и обикновенно става за смях.
Най-добрия начин за справяне с подобни индивиди е пълно игнориране,все едно не съществува.
Владо,свиркай си и не му обръщай внимание.
Познаваме доста колеги Владо ,кой лично кой от форума.
Аз се познавам с него лично и не бих казал лоша дума за него.
Абсолютно точен и коректен си е човека и не мисля че би прецакал  някого по какъвто и да било начин.
Подкрепям мнението на колегата по горе .Не обръщай Владо внимание на разни дребни тарикати из форума.
АКВАРИУМИ,ТЕРАРИУМИ,СИСТЕМИ ЗА ГАРА РУФА,СЪМПОВЕ и ВСИЧКО ОТ СТЪКЛО
Качество по добро от цената.
тел.0899007268

ogogogo

Цитат на: Giorgio_Armano - 18.09.2012 09:43
Познаваме доста колеги Владо ,кой лично кой от форума.
За wwladoo става въпрос.
И най-дългия път започва с една крачка!
http://i629.photobucket.com/albums/uu14/ogogogo_photo/1-11.jpg

wwladoo

Цитат на: ogogogo - 18.09.2012 09:26
Напълно подкрепям Владо  съм сигурен че е точно така както го описва защото и аз
се сблъсках със селските тарикатлъци на шебека.Подхода му при всички случаи е един и същ.
Надува ти главата,мазни се,засипва те с оферти и като се докопа до въпросната риба почва да
се оплаква че била болна,засечена да те оплюва.Когато му се каже че не е прав почва да се
опитва да спами по темите ти и да се опитва да те компрометира,за щастие е много повърхностен
и елементарен и обикновенно става за смях.
Най-добрия начин за справяне с подобни индивиди е пълно игнориране,все едно не съществува.
Владо,свиркай си и не му обръщай внимание.
И аз така си мисля,но той си получи заслуженото...
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

Толис

Аз съм от Бургас. Доста рибки съм си купил от Владо!!! МНОГО съм доволен... Даже пак трябва да го навестя :) Владо, много си точен пич!!!
А относно който има претенции: стига сте завиждали и сте злобили...
"За зависта почивен ден няма!!!..."
Най лесно е да си прост...

Aqualover

Здравейте на всички. Попитах колегата Antuni за 4 конкретни филтъра от тези които той препродава. Поисках съвет кой е подходящ за златни риби и казах, че който ми предложи, него ще му поръчам. Писах му отново, но отговор нямаше! Еми как да му го поръчам-да си харча парите по мобилния ли? Той няма желание поне да ми отговори дали го има в наличност!
*thanks
Благодаря за разбирането!
Guppy, C. pygmaeus, C. sterbai, Colisa lalia. Какво друго му трябва на човек...:)

a__andreew

Хи, edmerinda83 някъде беше писал колегата Антъни , че ще ходи в чужбина и може затова да не ти отговаря.

sigpro

Може би си подбира клиентите - на този ще продам, а на другия не
Хобита - колекционирам умалени модели на автомобили и акваристика

wwladoo

Колеги извинявайте,че се намесвам ама мисля,че не сте прави само за това ,че не ти е отговорил и да пишеш отрицателен отзив---ако те е излъгал нещо или други причини да, ама за това,погледнете от другата страна човека може всичко да му се е случило има спешни ситуации които нали,недейте така(за да не е на линия и да ти отговори),не че го оправдавам ама е така. ;-) :-) В крайна сметка,той губи,колегата ще си намери от другаде,така че....
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

valnata

02.12.2012 18:24 #339 Last Edit: 02.12.2012 20:51 by valnata
Подкрепям Владо. Не може да е постоянно на линия човек, излизат и по-важни неща от форума, а че някой не иска да изхарчи 20 стотинки... :-D Той затова си е оставил телефон човека.. Аз не го познавам, но съм му писал за един мъх и скариди. Отговори ми веднага, даже пари не ми искаше човека. Така и не взех, защото намерих от друго място. 





kamos

Случвало се е Антуни в навалицата да забрави за някое съобщение или поръчка, но винаги след телефонен разговор е оправял нещата. Не виждам какъв е проблема .... че чак отрицателен отзив затова , че не ти отговаря.
Аквариумистика - увлечение, которое полностью можно охарактеризовать как обучение на собственных ошибках. Даже если матёрый аквариумист будет предостерегать от возможных ошибок и нежелательных действий, мало кому удаётся их полностью избежать...

Antuni

Да си кажа честно наистина малко в повече ми се струпа тази седмица като ангажименти, а имаше и лично неразположение (настинка). Та в тази връзка поръчките за всички вътрешни филтри, аксесоари и другите дребни неща ще ги правя един път в седмицата. Почти 90% от колегите които искат вътрешен филтър го искат спешно от днес за утре и да е дори пощенска пратка. Пускал съм множество такива колегите могат да потвърдят не съм отказвал. Но да не се отплесвам от темата. Наистина тази седмица забавих доста от поръчките и с аквариумите на момчетата които трябваше края на тази седмица да пътуват останаха за утре. За което се извинявам. А на запитването на което не съм отговорил не е умишлено. Просто се е затрупало от многото други и затова може би съм го пропуснал. А и все пак всеки знае поне по един зоомагазин близо до тях от който може да си набави нещо дребно като вътрешен филтър или храна примерно. *THUMBS UP*
0899808552

sigpro

ЦитатА и все пак всеки знае поне по един зоомагазин близо до тях от който може да си набави нещо
Напълно съм съгласен. Там поне ще ти продадът нещо
Хобита - колекционирам умалени модели на автомобили и акваристика

Antuni

Цитат на: sigpro - 03.12.2012 08:16
Напълно съм съгласен. Там поне ще ти продадът нещо


Точно така. Започваш да "стопляш" най сетне. ;-)
0899808552

wwladoo

В тоят дух затова,че не ти си е обадил и пишеш отриц. отзив---ако почна аз да пиша отрицателни отзиви за колеги които са ме разигравали по 4-5 дни( на ден най-малко по половин, че и по час и половина писане,че качай снимки по 2-3 часа-защото става бавно,защото лично искат да им пратиш снимки и се сърдят,макар че съм пуснал на същите риби в темите ми) да правят поръчка и да уточняваме какво що и пишат поръчката на ЛС  и накрая нямат доблестта даже да се обадят да се извинят,че се отказват--най-малко 50-60 отзива отрицателни ще напиша,че и повече в продължение на 10 месеца--ама какво от това,то си е до културата на човека и какво има в главата си.Моето време не е ли ценно а..... ;-) :-)Понякога на ден ми пишат,по 10-15 човека,не че всички поръчват,помагам и на много със съвети--нормално е да се пропусне ЛС.
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ