• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
20.04.2024 03:30

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Neritina Natalensis /Zebra Snail/

Започната от Атанас Казаков, 30.06.2005 15:45

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Radinka

и аз отглеждам от тях но не са хвърляли хайвер иначе са много полезни а и красиви.
златарник,скаридарник и жабарник

barabata

Имаш само поводи за радост.
Ако искаш да разбереш защо казвам това дай за 2 месеца ще ти дам една Неретина (аз я знам коя при мене ги пуска яйцата) и ще разбереш защо го казвам това ....  *CRAZY*
После ще си я взема пак  ... *THUMBS UP*
Горчивината от лошото качество остава дълго след като сладостта от ниската цена е свършила.

billi80

И аз имам Неритини по-вече от година, но само хвърлят хайвер по камъните, от които нищо не се излюпва. Иначе не закачат растенията.

kuvert

Цитат на: Bai Pe6o - 29.04.2009 20:47
Преди два месеца ги видях в един магазин. Цената им беше 2.60лв. Много се чудих дали да си взема ама накрая се отказах. Стресира ме факта, че когато попитах продавачката как се отнасят към растенията, получих следния отговор. Хапват си листенца, а когато охлювите пораснат, по-нежните ги пресичат направо долу през стеблото. Ако не е вярно кажете. Ще зарадвате доста хора като мен.  Колкото до полов диморфизъм - мисля, че не се различават.
Кой е магазина?

Bai Pe6o

Магазинът е в Русе. В блокът на кръстовището срещу Пантеона. Току що ги бяха докарали. Може би за това продавачката ми е говорила по памет, без да  е много сигурна и за това ми е казала, че прегризват растенията. По принцип там са доста компетентни.

mi6okalkana

16.06.2009 11:41 #35 Last Edit: 08.07.2009 00:12 by mi6okalkana
в известен смисъл е права продавачката при ме се е случвало много пъти да ми нападат анубиясите при липса на друга храна. Правят малко дупчици по листата, но не ги прегризват от дръжките.

Similar topics (5)

1826

Започната от WOLF


Публикации: 13
Прегледи: 6450

31841

Публикации: 6
Прегледи: 7259

8094

Започната от Longanlon


Публикации: 29
Прегледи: 17969

32905

Публикации: 3
Прегледи: 4168

2810

Започната от NikolaV


Публикации: 149
Прегледи: 125431