• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
25.04.2024 10:50

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Botia vs. Ampullaris australis

Започната от Joro Pora, 09.06.2010 08:40

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

andre7080

Ako в 210 литра нямаш място за 3 клоуна вземи си botia histrionica, или botia striata. Те остават доста по-малки от клоуна, аз имам по една от двете + един макропод и охлюв не мога да видя в аквариума. По-големите не ги закачат, с Неретините няма проблеми а хистриониката ми е към 6 см...
We do not inherit the Earth from our ancestors, we borrow it from our children.

wwladoo

Цитат на: TOXIC - 09.06.2010 15:06
Ей тук, немога да се съглася с теб. Имам реален случай, в който хелената уби неретина, така че не бих рискувала ако има неретини.
Хайде стига фантасмагории,колежке-търси някъде другаде проблема,просто неритината е била умряла предварително(което често се случва,понеже се продават не достатъчно адаптирани към сладководен живот ;-)),и хелената си е хапвала от нея,когато си я видяла и хоп -ти я направи-егаги и звяра!!!Че хапва охлюви,хапва ама неритита!!Отколко време,ти беше неритината в аквариума-колко време,гледаш от двата вида заедно--за няколко год.заедно,не съм имал нито една жертва,а като гледам и др. колеги са на същото мнение!!! ;-) :-)
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ